ליפטים למוסכים

"עוז בת גלים" מייבאת ליפטים למוסכים מהחברה המובילה בעולם של חברת Velyen ספרד מבית "Istobal". מפעל אירופאי המתמחה בפיתוח, ייצור והרכבה של ליפטים איכותיים עם רמת אבטחה ברמה הגבוה ביותר !

הליפטים מבית Velyen ספרד בעלי מסורת ארוכת שנים באיכות ובשירות

  • חדשנות - "עוז בת גלים" ו-"Velyen" מחויבות לחדשנות של פיתוח וייצור הליפטים, ולפתרונות דינמיים ומשתנים בהתאם לדרישות הלקוחות ולהמשיך להוביל את שוק הליפטים.
  • טכנולוגיית ייצור ותהליך - חברת "Velyen" מחויבת להמשיך וליצור ליפטים באופן המתקדם, האיכותי והטכנולוגי ביותר בתהליך הפיתוח, הייצור וההרכבה.
  • בטחון - בטיחות צוות העובדים והלקוחות היא בראש סדר העדיפויות של Velyen ו"עוז בת גלים". מערכות מתקדמות המותקנות בליפטים ובתהליך ההתקנה עוזר לשמור על הליפטים. אנו מקווים שלעולם לא נצטרך לראות כיצד עובדים אמצעי האבטחה שלנו, אך אתה יכול להיות סמוך ובטוח שתוכל לעבוד כל העת בבטחה ובבטחון. 
  • איכות - ב-"Velyen" אנו עובדים בחריצות על מנת להתאים את הליפטים לצרכים הייחודיים, ולפתור את הקשיים עדי ליצור סביבת עבודה בטוחה ומקצועית לשביעות רצונכם. "Velyen" הוא שם נרדף לאיכות. משנת 1995 המוצרים שלנו תואמים להנחיה האירופאית 2006/42/EC  ועומדים בתקן ISO 9001 ומבטיחים את איכות המוצרים לאורך זמן.

ובאותו נושא: