ציוד למכונות שטיפה בלחץ

אביזרים למכונת שטיפה בלחץ מסוימים כגון מסנני מים, פילטר למכשיר שטיפה, צינור מים ועוד יכולים לשדרג את אופי השימוש הרגיל בגרניקים. מכונות שטיפה בלחץ באות עם מגוון רחב של אביזרים נלווים, בהתאם לצורך המשתמש וסוג העבודה, על מנת להגיע לתוצאות מושלמות בזמן קצר וניהול נכון של המשאבים.

  • ניקוי משטחים ממוקד

    בקטגוריה של ניקוי משטחים ממוקד נכללים אביזרים כגון הליקופטר, מברשת רוטטת ומטאטא קרצוף. הצורך באביזרים לטובת ניקוי משטחים ממוקד, מאפשר לנקות סביבה ממוקדת בלי לגרום “נזק” לסביבה בה עובדים. כגון מטבחים מוסדיים, פסי ייצור, מפעלי ייצור, ניקוי שמשות וכ”ו.
  • צינורות והארכה

    אי אפשר לדבר על אביזרים משלימים עבור מכונות שטיפה בלחץ מבלי להזכיר צינורות הארכה. תחת צינורות ניתן למצוא ערכות הכוללות אקדח, צינור לחץ ומתאם. תחת אביזרים נוספים יש סוגים שונים של דיזות וקנים, דיזת התזה משתנה, דיזה טורבו, דיזת מניפה, דיזת סיכה, קנה, מגוון של קנים בגדלים ואורכים שונים, קנים בזוויות שונות להקלת ניקוי משטחים מאתגרים ועוד.

לייעוץ ורכישת מכונת שטיפה בלחץ ללא חשמל צרו קשר עם המומחים של עוז בת גלים: 1-700-701-174

מה הם המוצרים המשלימים האידיאליים?

קשה לשים את האצבע על אביזרים משלימים אידיאליים עבור מכונת שטיפה בלחץ. הסוד הוא למצוא אביזרים למכונת שטיפה בלחץ, המתאימים לדגש הספציפי של משטח הניקוי, כמו גם לצרכים ולאופי השימוש מבחינת הלקוח. מלבד האמור לעיל, רשימת האביזרים כוללת מסנני מים, פילטר למכשיר שטיפה, גלגלת, צינור מים כולל מעצור, אוזניות מגן נגד רעש ואפילו משקפי מגן איכותיות שמיועדות להגנה מפגיעת נתזים.

בסופו של דבר, המכונה מגיעה עם ציוד להפעלה מיידית ומהירה. מי שרוצה להשתמש באביזרים משלימים יכול לבחור אותם מבין ההיצע הקיים. כדאי להתרשם מקטלוג האביזרים, להשוות בין המחירים ולבדוק האם הם מיועדים לסוג הניקיון או השטיפה שאותם מבצעים במכונה.

רוצים עוד ציוד למכונות שטיפה בלחץ? מוזמנים להיכנס למוצרי ניקיון וחומרי ניקוי או השאירו פנייה באתר, ואנו נשמח לעזור לכם בבחירה הנכונה, ולהתאים לכם את הפתרון הנכון עבורכם!

באותו נושא