מכונות פוליש לרצפה אמינות, חזקות, איכותיות, קלות, נוחות לשימוש, מקצועיות ומתקדמות לשימוש תעשייתי, מסחרי וביתי!

מכונות פוליש לרצפה

מכונות פוליש באות בשני דגמים של מהירויות, ומותאמות למגוון יישומי ניקוי והברקה:

  1. מכונת פוליש עם מהירות אחת מיועדת לניקוי כללי כמו מסירת נכסים בגמר בניה, ניקוי חללים צרים, מקומות עם מדרגות ללא מעלית, מקומות צרים, ליטוש דקים וכדומה.
  2. מכונת פוליש יעודית לבעלי מקצוע, המשתמשים בה לניקוי כללי והברקה - פוליש ווקס.

מכונות הפוליש מגיעות עם מיכל מים מובנה, ועם ראשים שונים המותאמים למגוון רב של אפליקציות ותעשיות שונות, ואידיאליות לתחזוקת רצפות ודקים, לניקוי עמוק ושיקום הרצפות השונות.

פוליש לרצפה

רצפות יכולות להיות מלוכלכות, מוכתמות וחסרות ברק, גם כאשר אנחנו מטאטים, שואבים ושוטפים באופן קבוע. כל משטח מאבד לאורך השנים מאיכותו, מהברק שבו, גם אם הוא מתוחזק היטב לאורך זמן. כולנו יודעים שרצפה מלוכלכת ומוכתמת היא לא מראה טוב לעסק. מראה הרצפה המוכתם והפגום, משדר מסרים מודעים ולא מודעים ללקוחות ולעובדים, שזהו אזור לא נעים ולא מטופל, ובאופן אינסטינקטיבי, אנשים מדירים את רגליהם ממקום זה.

סימני השפשוף, השריטות או חריטות וכתמים או כל פגם אחר שנראה על המרצפות והמשטחים השונים, נובעים מנעליים, מעגלות, מגרירה של חפצים, מחומרים שנפלו והכתימו את הרצפות והרשימה ארוכה ביותר. הרצפות "נצבעות" בכתמים ובנזקים המצטברים לאורך זמן. לכן, מקומות עתירי תנועה של אנשים, לקוחות ועובדים, מקפידים הקפדה יתרה, על ניקוי וחיטוי באמצעות פוליש מקצועי, שיסיר לכלוך, סימני שפשוף ועמימות ממשטחי הרצפות המגוונים. פולי לרצפה הינו פתרון שנועד להחזיר את הברק המקורי למשטחי הרצפה, ולהפוך את החוויה לנעימה ובטוחה וכמובן נקייה וייצוגית ביותר.

יתרון נוסף בניקוי באמצעות פוליש, מלבד שיפור המראה והתחושה הכללית, היא הרפלקטיביות של הרצפה המבהיקה, שבאופן מידי משפרת את הבהירות והתאורה הטבעית במקום, ומפחית את ההסתמכות על התאורה המלאכותית הנרחבת. מכונות הפוליש הופכות להיות כלי עבודה חיוני (ואף יומיומי) במקומות כמו: בתי ספר, אוניברסיטאות ומוסדות חינוך, משרדים בניני ציבור, אולמות אירועים, אולמות כנסים, קניונים ומרכזי קניות, שדות תעופה, אולמות תצוגה, חדרי כושר, מפעלי תעשייה, מרכזי מרלו"ג, מסעדות ומטבחים תעשייתיים, מפעלי מזון, סופרמרקטים, מוסדות רפואיים ותעשיית הפארמה ועוד.

ניקוי בפוליש באופן קבוע מאריך את חיי הריצוף, הופך אותו לייצוגי ונעים עבור לקוחות ועובדים. מכונות פוליש מתאימות כמעט לכל סוגי הרצפות: ריצוף עץ, בטון, שיש, אריחים, גרניט ועוד.

מומלץ לקרוא: פוליש לרצפה - מה ההבדל?

טיפים לרכישת מכונת פוליש לרצפה

אז איך לבחור מכונת פוליש מקצועית שתלווה אותך לאורך הדרך? שימוש ובחירה של מכונות פוליש מקצועיות, מייצר עבודה איכותית ומקצועית לאורך זמן, ומונע נזקים אפשרים משימוש לא מקצועי ולא מדויק.

  • בטיחות תחילה - פולישר חייב להיות מצויד במנגנון בטיחותי, משום שכאשר מסיבות שונות הוא מגיע ל- 90 מעלות, מכונת הפוליש ננעלת באופן אוטומטי.  
  • איכות ועמידות - פולישר מתנייד במקומות שונים, ומכיוון שכך חייב להיות בנוי מחומרים איכותיים ביותר. פולישר מקצועי בנוי ממתכת חזקה השומרת על עמידותו ותיבת הילוכים חזקה, המאפשרת עבודה אינטנסיבית לאורך זמן. 
  • מינימום רעש - עבודת פוליש לרצפה יכולה להתבצע גם כאשר יש עובדים ולקוחות בסביבת העבודה. רעש הפולישר הוא רעש נמוך, ומאפשר לעבוד בסביבות מגוונות בשעות רבות. 
  • נוחות וחיסכון - מכונת פוליש מקצועית, יכולה לייצר סביבה בוהקת ונקייה, תוך שמירה קפדנית על חיסכון ניכר. הפעלה שיטתית של מכונת הפוליש, מייצרת חיסכון ניכר בעלויות של מים, כימיקלים וכמובן חיסכון ניכר בעלויות זמן עבודה. תוך שמירה על איכות הנכס.
  • עיצוב אגרונומי - מכונות פוליש צריכות להיות קלות לשימוש, לתחזוקה שוטפת ולאחסון פשוט. יחד עם זאת, עיצוב מכונת הפוליש הוא בעל עיצוב ארגונומי, על מנת שיוכל להקל ככל האפשר, על מפעיל הפוליש בעבודתו השוטפת, תוך מיקסום יכולות המכונה לאורך זמן. 
  • ניקוי איכותי עמוק - על מנת שמכונת הפוליש תייצר את הניקוי העמוק והאיכותי, יש לבחור חומרי ניקוי איכותיים ובטוחים, שיתמודדו מול אתגרי הלכלוך, תוך שמירה על איכות ובטיחות המרצפות, יחד עם יצירה של ברק וזוהר על המרצפות.
  • התמודדות עם אתגרי ניקיון - פוליש מקצועי מתמודד עם מגוון של אתגרי ניקוי פעמים רבות יש להיעזר במחולל קצף, על מנת שאפשר יהיה לפרק את מולקולות הלכלוך, הכתמים והחיידקים, באופן איכותי ועמוק יותר.
  • מברשות וחלקי חילוף - בבחירה של פוליש איכותי ומקצועי, יש לבחור פוליש שאפשר להתאים לו סוגים שונים של מברשות או כריות, בהתאם לסוג המרצפות וסוג הלכלוך שיש להסיר. הפוליש צריך להיות ידידותי וקל לתפעול בכל פעם שיש צורך להתקין או להחליף מברשות. פוליש מקצועי מגיע עם מיכל מים ומחזיק סקוצ'ים.