מכונת שטיפת רצפות

ניקיון מקצועי הוא צורך חשוב במיוחד בעולם שבו אנחנו חיים. בין אם מדובר בניקיון של הבית שלנו, בין אם מדובר בניקיון של הרכב שלנו ובין אם מדובר בניקיון של מוצרים שונים על פס ייצור תעשייתי, נדרשים פתרונות ברמה הגבוהה ביותר עבור השגת סטנדרט הניקיון הגבוה והאיכותי שנחוץ לנו.
עבור הגעה לסטנדרטים גבוהים באמת של ניקיון בכל משימה שאנחנו מבצעים, ועבור הבטחה של נוחות מקסימלית בעבודות שכאלה, יש לבחור באופציה האיכותית ביותר של כלים לביצוע משימות הניקיון האלה, ואנחנו מדברים כמובן על מכונות שטיפה שונות.

מכונות שטיפה איכותיות וחסכוניות מהמתקדמות ביותר בעולם

מכונות שטיפה הגיעו לעולמנו בעשורים האחרונים והן חלק מהסיבות מדוע התעשייה כל כך התפתחה גם מבחינת שמירה על הניקיון והסדר. גם אם מדובר על מפעל גדול שמייצר כמות אדירה של מוצרים ביום או בקניון עמוס שמגיע לעשרות אלפי מבקרים ביום, ניקיון של שטחים גדולים היה בעייתי מאז ומתמיד. עם הימצאותן של מכונות שטיפה כגון מכונות שטיפה רכובות, מכונת שטיפת רצפה, מכשיר לניקוי רצפות, מכשיר לשטיפת רצפה, מכונות פוליש לרצפה, מכונות קיטור (קיטוריות), מכונות שטיפה בלחץ ועוד באזורים אלו, אפשר להסיר את כל הדאגות שכן מכונת שטיפה אחת שווה בתפוקתה למספר עובדים.

אנו בעוז בת גלים בע”מ מייבאים ומשווקים מכונות שטיפה רבות מכל הסוגים שמתאימות לכל תנאי שטח ולכל מטרה בהתחשב בגודל השטח, בסוג הרצפה ובמגבלות הקיימות בשטח, כגון פתחים צרים, מעברים, דלתות, מידוף ועוד. אנחנו מעניקים הדרכה מפורטת על תפעול המכונה ועל דרך התחזוקה המיטבית שלה כך אתם הלקוחות מרוויחים מכונה אמינה ועמידה לאורך שנים. צרו עמנו קשר עוד היום והתקשרו 1-700-701-174 או כתבו לנו, ונעמוד לשירותכם להתאמת המכונה המושלמת עבורכם. 

כיצד נחסוך בעלויות מכונות השטיפה?

  • רכישה דרך היבואן – אמנם אין ספק שמכונות שטיפה הן הצעד הבא שלכם לקראת חיסכון בהוצאות הניקיון אך עדיין יש לכם הרבה דרכים בהם תוכלו לחסוך בעלויות שלה. ראשית, בצעו סקר שוק מקיף לפני שאתם קונים. ישנן חברות רבות שמציעות לכם מכונות שטיפה כאשר הבדלי המחירים יכולים להיות גדולים. אחת הדרכים לחסוך בעלויות היא רכישה ישירות מהיבואן, כך אין עמלות תיווך או אחוזים נוספים שמישהו מרוויח עליכם בדרך. כמו כן, יש לפנות לחברות מוכרות שפועלות בתחום לפחות מעל 10 שנים המייבאות מותגים מוכרים לאורך זמן ותוכל לתת לכם פתרון של שירות וחלקים גם לאחר מספר שנים שרכשתם את המכשיר ויש צורך בהחלפת חלקים. אחרת תאלצו להיפרד מהמכשיר… ולרכוש חדשה. כמו כן לוודא שיש צוותי טכנאים שפרוסים בכל הארץ והמענה בשעת הצורך היא תגובה מהירה עד 24 שעות ובמקרים מיוחדים מענה מידי!
  • חסכון בהוצאות החשמל – מכונות שטיפה חסכוניות בחשמל יכולות לחסוך לכם בעלויות חודשיות סכומי כסף גדולים מאוד. כאשר רוכשים מכונה לשטיפת רצפות חדשה, ניתן לראות שיש מכונות שטיפה יקרות בהרבה לעומת מכונות יותר פשוטות. אמנם האינסטינקט הראשוני הוא לחפש את המכונה הזולה יותר, אך בסופו של דבר מכונת שטיפת רצפות צריך לבחור לפי המפרט שלה והאנרגיה שהיא דורשת. המכונות מופעלות על ידי בטריות שמוטענות בחשמל ויש מכונות חסכוניות יותר וחסכוניות פחות. אמנם החסכוניות יותר עולות יותר, אך עם חודשים שלמים של פעילות הפער הזה יתקזז ותצאו מורווחים.
  • פונקציונליות – היצע מכונות השטיפה למגזר המסחרי הוא רחב. כיום ישנם מכונות שונות בעלי פונקציות שונות, כאשר לכל מכונה יש תכונות ייחודיות אשר עשויות להתאים ספציפית לסוג השטח המיועד לניקוי. הלכך, בחירה במכונה המתאימה ביותר לעסק עשויה לייעל משמעותית את עבודת הניקוי, הן מבחינת זמן העבודה (ובהתאם צריכת החשמל) והן מבחינה איכות השטיפה והניקיון.