לנו ב"עוז בת גלים" יש סט ערכים המרכיבים את החזון שלנו,המהווה בסיס לקשר שלנו עם הלקוחות שבחרו בנו, וכן הבסיס לתהליכי העבודה הפנימיים בתוך "עוז בת  גלים" שנועדו להציב הלקוח במרכז העשייה.

אמינות

משפחת "עוז בת גלים" מבינה שבסיס כל מערכות היחסים בינינו לבין אנשים אחרים חייבת להיות מבוססת על אמינות ושקיפות.

מצוינות

אנו שואפים למצוינות בכל תחומי העבודה שלנו: בבחירת אנשי צוות שעובדים שנים רבות ב"עוז בת גלים", במוצרים שאנו בוחרים ומתאימים באופן מדויק לצרכי הלקוחות, ובמצוינות בביצוע של המשימות שלנו שנועדו לאפשר לקדם את החלום של הלקוחות שבחרו אותנו.

ידע

על מנת שנוכל להתאים עבור הלקוחות שלנו את המכונות והמכשירים הטובים ביותר עבור הצרכים שלהם, ולתת מענה של יעילות, פרודוקטיביות וחסכון ניכר. אנו מחויבים להתעדכן כל העת בידע הטכנולוגי, בפיתוחים החדשים, במערכות ירוקות ברות קיימא, ולהפיץ ידע זה בקרב הלקוחות שלנו ובקרב הציבור הישראלי. תוך הקפדה יתרה על איכות האישורים הרלוונטיים – הבריאות והבטיחות במכונות השטיפה לרכביםבמכונות לניקוי תעשייתי, מכונות שטיפה בלחץ ומכונות שטיפה ביתיות.

שירות מכל הלב

אנו מחויבים לתת ללקוחות שלנו, את השירות המקצועי ביותר תוך כדי שמירה על כבוד, הקשבה ואכפתיות. שירות שיאפשר לך להתמקד במיצוי היכולות שלך. אנו זמינים עבור הלקוחות שלנו 24/7 במגוון של ערוצים, תוך הקפדה שיטתית של שיפור השירות באמצעות עמידה ביעדים של תו התקן ISO 9001.

  • מקצועיות, פרודוקטיביות וחסכון - "עוז בת גלים" חרטה על דיגלה להיות מובילה בפיתוח מודעות בקרב לקוחותינו והקהל הישראלי, באפשרויות המתקדמות והמגוונות בתחום מכונות השטיפה לרכבים ובציוד ניקוי תעשייתי – מקצועי. לכל אחד מהתחומים אנו מקדישים זמן רב ללימוד החומר הטכנולוגי המתקדם הקיים, בנוסף, אנו מהווים מקור של ידע עבור המפתחים לגבי צרכים שונים שיש לתת עליהם את הדעת. תוך שמירה על טכנולוגיה עילית המאפשרת פרודוקטיביות גבוהה של המכונות וחיסכון ניכר במשאבים של עלויות של מים, חומרי ניקוי ועלויות של כוח אדם.

  • תכנון וביצוע - כמו כל דבר בחיים, כאשר מתכננים ומבצעים עם בעלי מקצוע מובילים בתחומם, את המשימות והיעדים שלקחתם על עצמכם, תוכלו להתקדם לעבר המטרה שהצבתם עבורכם. אנשי "עוז בת גלים" ילמדו את הצרכים, הרצונות, האפשרויות שאתה מבקש. לאחר  מכן, אנשי המקצוע יפרשו בפנייך את כל האפשרויות הרלוונטיות, שיכולות לענות על הצרכים. במקרים שיש צורך בעבודות תשתית, אנשי המקצוע של "עוז בת גלים" ילוו אותך לכל אורך הדרך, עד סיום המשימה לשביעות רצון מלאה שלך.

  • צוות מקצועי ומיומן - אנשי הצוות של "עוז בת גלים" הם אנשי עבודה המאמינים סט הערכים של "עוז בת גלים". צוות הייעוץ המקצועי, צוות השירות והצוות הטכני, מבינים שנקודות החוזק של "עוז בת גלים" הן הקפדה יתרה על ידע מעודכן ורלוונטי, והשירות האמין והזמין לקהל הלקוחות שלנו. שתי נקודות חוזק אלו מאפשרים לנו להיות מקור של מידע ושל תמיכה עבור הלקוחות שהם חלק ממשפחת "עוז בת גלים".

  • 35 שנות ניסיון - 35 שנות ניסיון טומנים בחובם היסטוריה שלמה של חברת "עוז בת גלים". על רעיון שנבט והתפתח, על אנשים מדהימים שהצטרפו למסע, על הצורך בלהפריד בין עיקר ותפל, על התובנות שצמחו שידע ושירות הם העוגנים שעליהם "עוז בת גלים" רוצה לבסס את עצמה על מנת להיות חלק משמעותי ממשפחת הלקוחות של "עוז בת גלים". את הידע והניסיון של כל אחד מאיתנו, אנו חולקים בשמחה.