"עוז בת גלים" הוקמה כחברה משפחתית בשנת 1986. התחלנו את דרכנו בשוק הדלק ובמקביל פיתחנו והתמקצענו ביבוא והתקנה של מכונות שטיפה לכל כלי התחבורה רכבים (מנהרות שטיפה, גשר שטיפת רכבים), אוטובוסים ומשאיות וגם רכבות, וכן בייבוא ובשיווק של ציוד ניקוי תעשייתי וכימיקלים ייעודיים. אנו עובדים רק עם חברות אירופאיות מובילות בתחומים אלו.

חברתנו חרטה על דיגלה שלושה עקרונות מרכזיים:

  1. טכנולוגיה -  מכונות וציוד חדשניים ביותר.   
  2. ידע- התמקצעות בידע המקצועי העדכני ביותר, ושיתוף ידע זה לכלל צוות העובדים וללקוחות. 
  3. שירות – מאמץ מירבי לשירות הטוב ביותר, ללקוחות וחברי "עוז בת גלים".

חזונה של "עוז בת גלים" בימים שגרתיים וגם בעת הזו, מבקש לאפשר שמירה על שיגרה בטוחה עבור הלקוחות של "עוז בת גלים", תוך כדי האפשרות לשמור על שיגרת עבודה פרודוקטיבית יעילה וחסכונית.

כיום, יותר מבעבר, מכונות השטיפה לכלי התחבורה ומכונות הניקוי המקצועיות, מאפשרות לכלל הלקוחות שלנו, המתמודדים עם מציאות וסביבה מאתגרת, להתפנות ולהתמקד במטרות העסקיות שלהם ובשאיפותיהם. "עוז בת גלים" החותרת באופן תמידי לחדשנות ואחריות, מציעה את מגוון הפתרונות המקצועיים האיכותיים והחסכוניים ביותר.

השאיפה למצוינות של "עוז בת גלים" באה לידי ביטוי ביצירה של חזון, שיטות ונוהלי עבודה, שנועדו להפוך את משפחת "עוז בת גלים" למובילה של ידע וחדשנות בתחומים שבהם היא עוסקת, ולשתף ידע זה בנדיבות על מנת להפוך את סביבות העבודה של כולנו, לנקיות, בטוחות, פרודוקטיביות וחסכוניות.

השאיפה למצוינות ולשיטות עבודה מובנות נמצאת ברמות השונות של העובדים, צוות העובדים שמשתייכים ל"עוז בת גלים" עוסק במגוון רחב של תחומים. לכל עובד נבנית תוכנית הכשרה ייחודית וייעודית לתפקיד שאותו הוא אמור למלא.

צוות היועצים והטכנאים של חברתנו, מתאפיין בידע, מקצוענות ומחויב למצוא את הפתרון המדויק ביותר עבור צרכי הלקוח. אנו מתחייבים להעניק שירות מקצועי, פרודוקטיבי, בטוח וחסכוני, תוך התאמה מרבית לצרכיו השונים של הלקוח. חברת "עוז בת גלים" עובדת תחת תו תקן ISO 9001 של מכון התקנים הישראלי. אנו בעלי מספר ספק של משרד הביטחון, צה"ל, משטרת ישראל, רפא"ל, משרד ראש הממשלה ועוד.

בין לקוחותינו נמנות חברות מובילות במשק: "קוקה קולה","טבע","תנובה","סופרבוס" ומגוון של לקוחות נוספים העוסקים במגוון של תחומי עשייה.