מכונות ניקוי שטיחים

מכונות ניקוי ריפודים, מכונות ניקוי שטיחים ומכונות ניקוי ספות הינן מכונות בעלות יכולות ביצוע מעולות, בעלות יכולת מדהימה של ניקוי, חיטוי ויבוש. המכונות קלות לתפעול ולתחזוקה, ידידותיות למשתמש ובעלות יכולת ניוד ונשיאה ממקום למקום טובה ביותר.

מכונה לניקוי ספות וריפודים לרכב

קיימת אפשרות להוסיף מערכת חימום אשר מחממת את המים לטמפ' גבוהה ומאפשרת ניקוי וחיטוי במהירות וביעילות גבוהה. ל"עוז בת גלים" יש מגוון של חומרי ניקוי המצליחים להתמודד בצורה יעילה, מקצועית וחסכונית מול הכתמים והחומרים המאתגרים שיש.

כיום ניתן לרסס את המושבים בחומר דוחה כתמים. זהו  חומר ששומר על הריפודים לאורך זמן, ומפחית את הזמן שבו יש צורך לנקות את הריפודים באופן תכוף. ריפודים נקיים הם נכס עבור משתמשי הרכב. הם מהווים חוויה אסתטית טובה, מאפשרים חוויה של נהיגה בטוחה ונעימה, ושומרים על ערך הרכב לקראת מכירה.

במקרים מיוחדים, מלבד הניקוי השוטף יש אפשרות לטפל גם במקרים שבהם נגרם נזק לריפוד כמו נזקי מים, כתמי דיו, מסטיקים, שמן, קפה וחומרים מאתגרים.

איך מתבצע ניקוי ריפודי הרכב מ"סימני החיים" שלנו?

הרכב שלנו מלווה אותנו במשך ימים ארוכים ולמשך תקופה ארוכה. הרכב שלנו הוא חלק מחיי היום יום, ו"סימנים" של החיים הללו פרושים באופן שונה בריפודים ובשטיחים; כתמים שהם "סימני חיים" הם כתמי דיו מעט שלנו או מצבעים של הילדים. קפה שנשפך בבוקר כאשר נסענו בחופזה לגן או לבית ספר, מסטיק שנפל על אחד השטיחים, מזון ששכחנו באחד השקיות ועוד. חומרי הניקוי והציוד שאנחנו מציעים, מאפשרים לנקות היטב את הסימנים – הכתמים הללו, כדי שאפשר יהיה להמשיך ולהרגיש נעים ובטוח (ולשמור על ערך הרכב) כדי שנוכל להמשיך ולמלא את משימות החיים שלנו.

ניקוי ריפודי רכב מתבצע על פי שלושה שלבים:

  1. חומרי ניקוי וציוד מקצועי הנותנים מענה בטוח ויעיל לכל סוגי הריפודים והטקסטיל והעור.
  2. ציוד מקצועי ואיכותי.
  3. ידע המפעיל בשימוש חומרי ניקוי ובציוד המקצועי, והתאמת חומר הניקוי למטרות המפעיל, כגון: אנזים, חומצה אורגנית, הסרת כתמים קשים מעור ומבד.

חומרי ניקוי

חייבים להיות מקצועיים ואיכותיים. חומרים שיהיו בעלי פורמולה שישמרו על איכות הטקסטיל והריפוד ויחד עם זאת להצליח ולהתמודד עם מורכבויות של כתמים ואתגרים נוספים. אנו מקפידים שחומרי הניקוי שלנו, יהיו המתקדמים ביותר ויחד עם זאת בטוחים לשימוש וחסכוניים ביותר.

​ציוד

"עוז בת גלים" מייבאת ציוד מקצועי ואיכותי מחברות אירופאיות מובילות. מנקי ריפודים עם ובלי קצף, קיטוריות בגדלים שונים, שואבים המתמודדים עם משטחי טקסטיל רטובים ועוד. שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם, מאפשר עבודה מקצועית, יעילה וחסכונית.

ידע

על מנת להפיק את המיטב מחומרי הניקוי ומהציוד המתקדם שיש ברשותנו, אנו מקפידים להפיץ את הידע הכימי והטכנולוגי המתקדם ביותר, על מנת שהעוסקים במלאכה יהיו המיומנים והטובים ביותר.

אנו בעוז בת גלים יכולים לתת לך הסבר ע"י סוכן כימיקלים וחומרי ניקוי מקצועי ומיומן, היכול לתת הסבר לכל שאלה מקצועית, והסבר מפורט על חומרי הניקוי של "עוז בת גלים". אנו מחזיקים ברשותנו מגוון של מכונות לניקוי ריפודים, שיכולים להתמודד עם אתגרים שונים ומגוונים.

לפרטים נוספים, ייעוץ או הצעת מחיר עבור מכונה לניקוי ריפודים לפנות אלינו במספר 1-700-701-174 ונשמח לעמוד לרשותכם.

מומלץ לקרוא את המדריך: ניקוי שטיחים וריפודים לקבלת חוויה אסטית נעימה