מכונות ניקוי ריפודים ושטיחים

מכונות ניקוי ריפודי ושטיחים, מתאימות לתחזוקה יומיומית ושוטפת, לניקוי ושיקום יסודי של משטחי הטקסטיל. השואבים הללו יודעים לתת מענה מדהים לניקוי ושיקום, תוך הפחתת עלויות הניקון ופרודוקטיביות משמעותיות בתהליך העבודה. המכונות מנקות בעוצמה גבוהה ובאיכות מעולה את הריפודים, השטיחים, הכורסאות, הספות המזרונים ועוד.

מכונות ניקוי ריפודים ושטיחים המזריקות למשטח הטקסטיל חומרי ניקוי ומים בעוצמה גבוהה

לפרטים נוספים, ייעוץ או הצעת מחיר עבור מכונה לניקוי שטיחים או ריפודים, לפנות אלינו במספר 1-700-701-174 ונשמח לעמוד לרשותכם.

מומלץ לקרוא את המדריך: ניקוי שטיחים וריפודים לקבלת חוויה אסטית נעימה

ניקוי ריפודים ושטיחים הוא מקצוע הדורש ניסיון רב ויידע נרחב במכשור מקצועי ואיכותי, והתאמת חומרי הניקוי המתאימים בדיוק לניקוי האובייקט המבוקש. ישנן מגוון רכב של מכונות לניקוי ריפודים ושטיפת ריפודים מסוגים שונים, המותאמות לבדים וסוגי לכלוך שונים, כמו גם עבור מכונות לניקוי שטיחים.

הנושא דורש ידע וניסיון נרחב על מנת לתת מענה ייעודי, וחיבור של דגם המכשיר המקצועי המתאים ושימוש בחומר/ים הנכונים לניקוי הלכלוך והכתמים במינון המתאים. בשוק קיים מגוון רחב שלו חומרי ניקיון האמורים לטפל בסוגי הלכלוך השונים והמגוונים ממקום למקום. קיימים גם סוגים שונים של מכשירי ניקיון ושטיפה, שגם להם כמובן יש הבדלים קלים ועד מקצועיים בהתאם לסוג העבודה.

סוגי מכונות ניקוי ויתרונותיהם:

  • ישנם מכשירים לניקוי ריפודים ושטיחים ללא אפשרות חימום המים (קיטור), ומכשירים עם חימום מים או על ידי סליל חימום פנימי בתוך מיכל המים הנקיים, דבר הצריך הפעלת המכשיר בבית הלקוח והמתנה ארוכה יחסית עד שכל כמות המים במיכל תתחמם לטמפרטורה הרצויה - בהתאם לקיבולת המיכל לדוגמא 30/50/70/120 ליטרים ועוד.
  • ישנם גופי חימום ייעודים חיצוניים המחממים את המים שמוזרקים בלבד, פעולה המאפשרת את התחלת העבודה תוך דקות ספורות מהפעלת המכשיר לניקוי מהיר ייסודי ויעיל.
  • חציי התזה שונים משפיעים על עוצמת ניקוי הריפודים בהתאם לצורך, לדוגמא הזרקה בלחץ של 4 בר מהדיזה ישירות למשטח הניקוי ו/או לחץ חזק יותר של 9 בר שהוא יותר מכפול... דבר אשר ישפיע לחלוטין על עוצמת ומהירות העבודה.
  • ישנם גדלים של מכשירים החל ממכשיר קטן עם נפח של 15 ליטר לעבודות ניידות וקלות במיוחד, ועד למכשירים גדולים וכבדים שהניוד והשינוע שלם מוגבל במקומות שונים ללא מעלית ו/או חלל שניתן להסתובב/לעבוד אתם בחופשיות בהתאם לצורך, וכמובן שיש מגוון רחב של מכונות שטיפה במספר רב של גדלים לפי פלח שוק של בעל המקצוע.
  • הזרקת המים למשטח הטקסטיל בשילוב חומרי הניקוי, חודרים לחרירים של בד הטקסטיל, אוספים את הלכלוך, מסירים כתמים, ומניחים אותם על פני השטח. פעולת השאיבה בעלת העוצמה, שואבת את החומרים שנאספו על פני השטח, מסירה אותם ומשאירה משטח טקסטיל נקי, מחוטא ואסתטי למראה. עוצמת השאיבה במכונות ניקוי ריפודים ושטיחים מאפשרת להשאיר את המשטח נקי ויבש בזמן קצר ביותר.
  • שואבי השטיחים והריפודים שאנו בעוז בת גלים מציעים לך, הם ממיטב המותגים המובילים בעולם. שואבים אלו יסייעו לכם לשמור על בדי הטקסטיל, על השטיחים הכורסאות וריפודי הרכב נקיים ונעימים למראה. השואבים קלים לתפעול ולניוד, הפעלה פשוטה וידידותית, בעלי כוח יניקה מרבי. השואבים מבטיחים תוצאות ניקון מצוינות.
  • המכשירים כוללים מסנן חומרי ניקוי המונע את הקצפת המים המלוכלכים.

שימושים נפוצים:

ניקוי ריפודים ומושבי רכב, ניקוי שטיחים מקיר לקיר, ניקוי וילונות, ניקוי כיסאות משרדיים, ניקוי יאכטות ומטוסים, ניקוי כיסאות פינת אוכל, ניקוי ספות נפתחות, ניקוי מחיצות בד, ניקוי שטיחוני כניסה ועוד.

מכונות הניקוי של השטיחים והריפודים, מתאימות למגזרים רבים, לדוגמא; תעשיית הרכב, חברות ניקיון, בתי מלון, צימרים ובתי הארחה, מסעדות, מועדונים, פאבים, משרדים ומבני ציבור, אולמות מופעים, בנקים, חנויות, חברות השכרה, בתים פרטיים, חנויות שטיחים, ספינות, מכוני כושר, בתי ספר, אוניברסיטאות, ספריות, בתי תפילה ועוד.