מכונות ניקוי ריפודים ושטיחים

מכונות ניקוי ריפודי ושטיחים, מתאימות לתחזוקה יומיומית ושוטפת, לניקוי ושיקום יסודי של משטחי הטקסטיל. השואבים הללו יודעים לתת מענה מדהים לניקוי ושיקום, תוך הפחתת עלויות הניקון ופרודוקטיביות משמעותיות בתהליך העבודה. המכונות מנקות בעוצמה גבוהה ובאיכות מעולה את הריפודים, השטיחים, הכורסאות, הספות המזרונים ועוד. לפרטים נוספים, ייעוץ או הצעת מחיר לפנות אלינו במספר 1-700-701-174 ונשמח לעמוד לרשותכם.

מכונות ניקוי ריפודים ושטיחים המזריקות למשטח הטקסטיל חומרי ניקוי ומים בעוצמה גבוהה

שואבי השטיחים והריפודים שאנו מציעים לך, הם ממיטב המותגים המובילים בעולם. שואבים אלו יסייעו לכם לשמור על בדי הטקסטיל, על השטיחים הכורסאות וריפודי הרכב נקיים ונעימים למראה. השואבים קלים לתפעול ולניוד, הפעלה פשוטה וידידותית, בעלי כוח יניקה מרבי. השואבים מבטיחים תוצאות ניקון מצוינות.

הזרקת המים למשטח הטקסטיל בשילוב חומרי הניקוי, חודרים לחרירים של בד הטקסטיל, אוספים את הלכלוך, מסירים כתמים, ומניחים אותם על פני השטח. פעולת השאיבה בעלת העוצמה, שואבת את החומרים שנאספו על פני השטח, מסירה אותם ומשאירה משטח טקסטיל נקי, מחוטא ואסתטי למראה. עוצמת השאיבה במכונות ניקוי ריפודים ושטיחים מאפשרת להשאיר את המשטח נקי ויבש בזמן קצר ביותר.

המכשירים כוללים מסנן חומרי ניקוי המונע את הקצפת המים המלוכלכים. מכונות הניקוי של השטיחים והריפודים, מתאימות למגזרים רבים, לדוגמא; תעשיית הרכבים, חברות ניקיון, בתי מלון, מסעדות, מועדונים, פאבים, משרדים, אולמות מופעים, בנקים, חנויות, חברות השכרה, בתים פרטיים, חנויות שטיחים, ספינות, מכוני כושר, בתי ספר, אוניברסיטאות, ספריות, בתי תפילה ועוד.