ציוד ניקיון תעשייתי

"עוז בת גלים" מתמחה ביבוא, שיווק והתקנת ציוד ניקיון תעשייתי איכותי ומקצועי לקבלת סטנדרטים גבוהים של ניקיון בכל משימה, סביבה תעשייתית וחומרים מסוכנים תוך הבטחת נוחות ובטיחות מקסימלית.

יבוא ושיווק מכונות לשטיפת רצפות, מכשירי שטיפה בלחץ מים קרים ומים חמים וקרים, מכונות טאטוא, שואבי אבק תעשייתיים, מכשירי ניקוי ריפודים ושטיחים, פולישרים, ליפטים, מערכות מחזור מים, כימיקלים איכותיים, ומכונות שטיפת רכבים, אוטובוסים, משאיות ורכבות.

לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר מותאמת אישית, התקשרו עוד עכשיו 1-700-701-174 ו\או השאירו פרטים ונחזור אליכם במהרה.

פתרונות ניקוי ושטיפה תעשייתיים

מכונות שטיפה הינן חלק מציוד ניקיון תעשייתי, המשמשות בתהליך הניקוי. הן משמשות לניקוי הלכלוך, הפסולת והלכלוך המצטברים על משטחים במשרדים, בתי חולים, בתי ספר, מפעלים וכו'. ישנם מספר סוגים שונים של פתרונות ניקוי ושטיפה תעשייתיים זמינים לשימוש. אלה כוללים מכונות קיטור, מכונות שטיפה בלחץ, שואבי אבק, מכונות טאטוא ועוד.

כיצד פועלות מכונות ניקוי ושטיפה תעשייתיות?

מכונות ניקוי ושטיפה תעשייתיות מיועדות לניקוי ושטיפת משטחים של מגוון חפצים, בשימוש תדיר בכל מיני תעשיות, כולל ייצור, בנייה, אירוח, חינוך, בריאות ועוד.
מכונות שטיפה וניקוי תעשייתיות מגיעות במגוון סוגים שונים. יש את מכונת שטיפה בלחץ המשמשת לניקוי כבד כמו הסרת צבע, לכלוך עמוק או גרפיטי מחפץ. ישנם גם שואבי אבק יבשים בהם ניתן לשאוב לכלוך בתעשיות השונות, ולבסוף יש שואבי אבק רטובים שיכולים לשמש לכל סוג של חומר נוזלי או לכלוך על משטח.

האם מוצרי ניקוי תעשייתיים בטוחים לסביבה?

מוצרי ניקוי תעשייתיים חיוניים למקום העבודה ומשמשים לניקוי כל דבר, החל מרצפות וחלונות ועד שירותים, כיורים ומשטחים אחרים. עם זאת, חומרי ניקוי אלו לעיתים מסווגים כבעלי השפעות שליליות על הסביבה. מוצרי ניקוי תעשייתיים מכילים כימיקלים שעלולים לזהם את מקורות המים ולגרום נזק לצמחים ובעלי חיים. ישנן חלופות רבות לחומרי ניקוי תעשייתיים שניתן להשתמש במקומם. לדוגמה, ישנם חומרי ניקוי טבעיים שאינם מכילים כימיקלים חריפים או ניחוחות.