מכונות שטיפה לרכב

"עוז בת גלים" חרטה על דיגלה להיות מובילה בשוק הישראלי של מכונות שטיפה לרכבים, ולשתף בידע ובמידע העדכני ביותר, את השותפים והחברים שצועדים איתנו. המשך>>

טכנולוגיה ושירות בעולם שטיפות הרכבים

דיטיילינג לרכב
דיטיילינג לרכב

מהו דיטיילינג לרכב?

דיטיילינג מתחיל בשטיפה יסודית של כל הרכב, וממשיך בניקיון פנימי של הרכב מהרצפה ועד התקרה. כולל ניקוי יסודי של השטיחים, מושבים, דפנות, תקרה ועוד. כל תהליך טיפול דיטיילינג לרכב מתבצע בעזרת חומרים ייחודים. אנו ב"עוז בת גלים" נותנים פתרונות לפעולות הדיטיילינג החיצוני והפנימי.

מידע נוסף

חברת "Istobal" מובילה את פיתוח מכונות שטיפה לרכבים בעולם. התשוקה המשותפת שלנו היא ליצור עולם טכנולוגי מתקדם, בעל תשתית של ידע, טכנולוגיה ושירות בעולם שטיפות הרכבים.

"עוז בת גלים" מקדמת תפיסה גלובאלית של מתקני שטיפת רכבים, שנועדו לתת את הפתרונות הטובים והאיכותיים ביותר, לכל סוגי הרכבים. ראשית, אנחנו מלווים אותך לכל אורך הדרך, ומשתפים אותך בכל הידע המתקדם שיש ברשותנו, ובמוצרים המתקדמים ביותר.

פיתוח פתרונות כוללניים מקיפים הנעים מייצור ועד עיצוב

אנו "עוז בת גלים" מקפידים שמגוון המוצרים שלנו יכסה את מגוון האפשרויות לשטיפת רכבים פנים וחוץ, לכל תעשיית הרכבים המגוונת. ביחד עם שותפותינו, צופות את הביקוש העתידי, ומגיבות לשינויים, על ידי מתן פתרונות חדשניים לשטיפת מכוניות המותאמים לראיה עתידית.

כחלק מהתפיסה הכוללנית, אנחנו מציעים גם ציוד ניקוי נלווה: שואבי אבק, מכשירי שטיפה בלחץ, מכשירים בשירות עצמי ועוד. וכן, כימיקלים, חומרי ניקוי ועזרים נוספים, שיגדילו את האפשרויות הכלכליות שעומדות בפנייך.