ניקיון לתעשיית האופטיקה

תעשיית האופטיקה המחויבת למוצרים באיכות גבוהה, יכולה לקבל מענה באמצעות מגוון רחב של שואבי אבק, קבועים או ניידים, חד פאזיים או תלת פאזיים בהתאם לצרכים שלכם.

פתרונות ניקוי מקצועיים בייצור עדשות

מדוע כדאי לבחור במכונות הניקוי של "עוז בת גלים" ליישומים בתעשיית האופטיקה?

"עוז בת גלים" מייבאת מגוון רחב ומקצועי של שואבים תעשייתיים שנותנים מענה למגוון רחב של חומרי גלם וקווי יצור. שואבי אבק תעשייתיים מתאימים במיוחד לתעשיית האופטיקה בתהליך יצירת עדשות אופטיות, העדשות נחתכות במכונת CNC ואז מלוטשות. במהלך שני התהליכים הללו נוצר אבק דק מאוד. שיש לאסוף אותו באופן מבוקר ובטוח. ציוד הניקוי והשואבים המקצועיים של "עוז בת גלים" מאפשרים לתהליך העבודה, להתקדם ללא עיכובים או קשיים.

יתרונות

  • תהליך הניקוי והתחזוקה יאפשר לקבל איכות מוצר מעולה.
  • ציוד הניקוי ישמור על המכשירים המשמשים לייצור העדשות.

ניקוי בשלב החיתוך

עדשות נחתכות במכונת CNC ומייצרות אבק עדין מאוד. שילוב של שואב אבק תעשייתי  קבוע במכונה יאפשר הסטה של פסולת מהמכונה ברציפות. העבודה תתבצע בפרודוקטיביות גבוהה, ללא הפרעה יחד עם שמירה על איכות המוצר ברמה הטובה ביותר.

ניקוי בשלב החיתוך 

לאחר חיתוך העדשות במכונת CNC, יש ללטש אותן.  במהלך הליטוש נוצר אבק וחומרים שומניים שמתווספים לתהליך הליטוש. באמצעות שואבים תעשייתיים של "עוז בת גלים", נאספים באופן רציף גרגרי האבק והחומרים השומניים, וכך מובטחת איכות מוצר ברמה הטובה ביותר.

צרו איתנו קשר ונשמח לעזור ולייעץ עבורכם.