מטאטא מכני הוא ציוד ניקוי ממוכן הפועל כמו מטאטא מסורתי לטיפול בפסולת מוצקה בקנה מידה גדול.

מטאטאים מכניים מצליחים לנקות שטחים גדולים בזמן קצר, ומתמודדים היטב עם סוגים שונים של פסולת. החל מאבק, שבבים, פסולת מוצקה ועוד. המטאטים מסירים את הלכלוך, ומצליחים להשאיר באופן מהיר ובטוח את סביבות העבודה נקיות ובטוחות.

המטאטאים התעשייתיים נותנים פתרונות מצוינים – יעילים, מהירים וחסכוניים, במגוון תעשיות ושווקים עבור משימות ניקוי במגוון של סביבות עבודה מאתגרות. החל מניקוי רצפות בחנויות, חצרות בתעשייה, מחסנים, מרלוגים, האנגרים, חניונים, מוסכים, שטחי מסחר, שטחי חוץ ועוד.

קיימים מספר דגמים של מטאטאים תעשייתיים, ממטאטאים מכניים (ללא מנועים) לאזורים קטנים ובינוניים, ועד מטאטים גדולים רכובים:

מטאטא מכני

מטאטא מכני - ידני פועל כך, שהמברשת מסתובבת ומחוברת לגלגלים בצורה מכנית. המפעיל מניע את המטאטא על פני שטח העבודה. תנועת הגלגלים מועברת אל המברשת, השואבת את הפסולת, ומעבירה לתא האחסון.

*מטאטא זה מיועד לשטחים קטנים ובינוניים.

מטאטא המופעל על ידי מפעיל המכונה

מפעיל שהולך אחרי המטאטא הפועל על מנוע. המנוע שולט בהנעת המכונה ובסיבוב המברשות. המפעיל לא צריך לדחוף את המטאטא, אלא מנחה אותה במינימום מאמץ. מנוע המכונה והמברשות מאפשרים טאטוא יעיל ואפקטיבי. יעילות הטאטוא היא תוצאה של רוב הניקוי של המברשות ותא איחסון פסולת גדול, המאפשר עבודה רציפה לאורך זמן.

*מכונות טאטוא אלו מתאימות לשטחים בינוניים – גדולים. 

מטאטא רכוב

מטאטא רכוב הוא מטאטא ממנוע, שבו המפעיל יושב על המכונה ומנווט אותה באמצעות הגה. המטאטא שואב את הפסולת הנדחפת על ידי המברשת. כוח היניקה של מכונות אלו מאפשר לטפל בפסולת צפופה יותר מאשר באמצעות מטאטא מכני פשוט. וחשוב לציין , שתא איחסון הפסולת הוא גדול ביותר.

*מטאטא רכוב מאפשר עבודה אינטנסיבית, איכותית ולכן, מטאטאים רכובים מתאימים לניקוי שטחים גדולים.

איך בוחרים מטאטא?

  • סוג הפסולת ושטח הניקוי - בבחירה של מטאטא חשוב לבחור דגם המותאם לשטח אותו יש לנקות, לפסולת הקיימת ולאילוצים הקיימים בשטח שאותו אמורים לנקות. פרמטר חשוב לבחינת המטאטא המותאם לצרכים הוא: יכולת ניקוי במ"ר לשעה. פרמטר זה מתייחס לשטח שהמכונה יכולה לטאטא בשעה, בהתאם לרוחב העבודה ומהירות הנסיעה. פרמטר זה מגיע בהתאמה, לכמות הזמן שיש למטאטא לעבוד ללא צורך בטעינת סוללה. כמו גם הזמן שנדרש למפעיל לביצוע משימה זו.
  • אילוצי שטח - בנוסף, בבחירת מכונת טאטוא יש לקחת בחשבון את רוחב העבודה המותאם לאזור אותו יש לנקות תוך התחשבות בנתוני השטח: גודל, רוחב, מעברים ועוד.
  • ניקוי קל וידידותי - הכשרת העובדים לניקוי באמצעות המטאטים לסוגיהם השונים קלה ומהירה. המטאטאים של חברת "נילפסיק" קלות ביותר לשימוש. כך, צוות הניקוי יוכל להשתמש בצורה המיטבית והבטוחה ביותר במטאטא.
  • קבלת המטאטא המותאם לצרכייך - סוכני השטח המקצועיים שלנו, מתמחים בהבנת הצרכים של הלקוחות. ולכן, לאחר סדרה של שאלות, יתאימו עבורך את המטאטא הטוב ביותר. שמתאים לצרכייך באופן מדויק. מטאטא יעיל, איכותי שילווה אותך לאורך שנים רבות.

אנו בעוז בת גלים נשמח לייעץ ולסייע לכם. מוזמנים לכתוב לנו, להתקשר 1-700-701-174 או פשוט לשלוח וואטסאפ.