ניקיון בצימרים, במלונות ובתי הארחה

בתעשיית האירוח, הצימרים, המלונות ובתי ההארחה בימים שגרתיים ובעיקר בימים אלו, תהליכי החיטוי והניקוי הם חלק בלתי נפרד משגרה יומיומית, אשר נועדה לשמור על בטיחות העובדים והאורחים, ולאפשר תחושת ביטחון לאורחים בתקופת השהייה.

תהליכי החיטוי והניקוי יכולים להתקיים במהלך שעות היום, על מנת לאפשר לאורחים ולצוות העובדים להיווכח בתהליכי הניקוי והחיטוי. בניגוד לתקופות שגרתיות שבהן הייתה עדיפות לתהליכי ניקוי שיתבצעו ללא ידיעת האורחים. ציוד הניקוי והכימיקלים של "עוז בת גלים" יכולים לסייע עבורך לשמור על ביטחון האורחים והעובדים ולשמור על תקינות מקום האירוח. תוך כדי חיסכון בעלויות של מים וכימיקלים, הגדלה של תפוקת הצוות יחד עם תוצאות ניקיון מעולות.

תוצאות ניקיון מעולות ללא הפרעות לאורחים

הרושם הראשוני של האורח למקום האירוח, הוא רושם חיוני. על מנת להבטיח את הנוחות ואת שביעות הרצון של הצוות והאורחים, יש להשיג רמת ניקיון וחיטוי ברמה הגבוהה ביותר. על מנת להגיע לרמה בטוחה של ניקוי וחיטוי בתהליך האירוח, יש לשקול את הנסיבות הקיימות, המחייבות אותנו להגיע לרמת ניקיון גבוהה ביותר, ולקחת בחשבון את המשתנים הנוספים: איכות האוויר, כימיקלים מותאמים להתמודדות עם אתגרים שונים יחד עם יעילות ואפקטיביות של זמן העבודה. "עוז בת גלים" פורשת בפנייך פתרונות מבוססי קיטור, ופתרונות ניקוי וחיטוי מצויינים של מכונות קרצוף (מקרצפות) מגוונות לניקוי רצפות, מכונות פוליש, מכונות שטיפה בלחץ קיטור, מכונות קיטור תעשייתיותשואבי אבק בגדלים ובעוצמות שונות, ומטאטאים לאזורי הפנים והחוץ. 

יתרונות "עוז בת גלים" עבור תעשיית האירוח

  • דגמי השואבים הם בעלי מנגנון סינון מסנן HEPA מוסמך.
  • מקרצפות הרצפה חוסכות זמן עבודה ותורמות לביטחון באמצעות קרצוף רצפות וייבושן במעבר אחד.
  • מכונות ניקוי בעלות טכנולוגיה היברידית שמפחיתה את צריכת הדלק ומכפילה את זמן העבודה (ePower).
  • ציוד ניקוי מקצועי חסכוני ויעיל. מפחית את צריכת המים, הכימיקלים ואת זמן העבודה. תוך שמירה על סביבה ברת קיימא.
  • ציוד ניקוי שקט, המאפשר פעולות ניקוי לאורך כל שעות היום, ללא הפרעה לאורחים ולצוות העבודה.
  • מכונות ניקוי המגבירות את הבטיחות ומפחיתות את הסיכון על ידי מזעור אדים כימיים, ומניעת תאונות של החלקה ונפילה ברצפות חלקות.

"עוז בת גלים" ותעשיית האירוח

"עוז בת גלים" מייבאת ציוד ניקוי מקצועי, המיועד לניקוי רצפות במתקנים גדולים וקטנים. החל ממקומות בילוי שונים, בתי קזינו, קווי שייט, מתחמי ספורט, פארקים, מרכזי כנסים ועוד. למקומות האירוח שלך יש צרכים, והמחויבות של "עוז בת גלים" לספק לך ציוד אמין ויעיל שיענה על הצרכים שלך באופן מדויק וקפדני.