אז איפה אתם בסדר? קבלו מדריך קצר ויעיל לניקיון הרכב עם מכונת שטיפה בלחץ, כך שנוכל להגיע נקיים לשולחן הסדר.

האם ידעתם שבשביל לשמור על הרכב במצב טוב, יש צורך לשטוף אותו כל 2-4 שבועות? אז לקראת פסח ורגע לפני ההגדה, הכנו עבורכם מדריך קצר בן 6 שלבים לניקיון הרכב, כך שתוכלו להגיע לשולחן הסדר נקיים ומצוחצחים!

מכוניות נוטות להתלכלך ממגוון גורמים, החל מפיח, חרקים, אבק, צמחיה מגוונת, צואת ציפורים, בוץ ופסולת הנצמדת לרכב בעת הנסיעה על הכבישים. אחת הדרכים לשטוף את המכונית היא באמצעות צינור, מגב, דלי וסמרטוט. אולם לחץ המים בצינור הגינה לרוב נמוך ואינו מצליח לספק ניקוי איכותי.

השיטה היעילה לנקות את הרכב שלך, היא להשתמש במכונת שטיפה בלחץ גבוה ("גרניקים") של חברת "נילפסיק" ומגוון האביזרים הנלווים.

6 שלבים לשטיפת הרכב עם מכונת שטיפה בלחץ

כדי שתוצאת הניקיון תהיה הטובה ביותר, יש להקפיד על השלבים הבאים:

 1. רססו את משטח המכונית עם קצף באמצעות מכונת השטיפה בלחץ:
  יש להוסיף קצף (סבון לרכב) המיועד לשטיפת מכוניות (חשוב ביותר), למיכל הקצפה של מכונת השטיפה. יש לרסס עם מיכל הקצפה את הסבון על החלק החיצוני של המכונית. יש לכוון את לחץ המכונה ל-90 בר. השילוב בין הקצף ולחץ המים יסייע לנקות את הפסולת שעל משטח הרכב, תוך הימנעות מפגיעה כלשהי לצבע המשטח.
 2. שטפו הקצף מהמכונית:
  יש להשאיר את הקצף המרוסס על הרכב, למשך 5 דקות על מנת שיוכל למוסס את מולקולות הלכלוך, לאחר מכן יש לשטוף את הרכב במכונת השטיפה בלחץ, באמצעות הגדרת הלחץ ל- 90 בר, ושימוש בדיזה עדינה. זכרו לשטוף מלמעלה למטה, על מנת שהלכלוך לא יטפטף על חלקי הרכב שכבר ניקיתם.
 3. סבנו את המכונית עם סבון ייעודי:
  לאחר שירד הלכלוך הראשוני מהרכב. יש להשתמש בעדינות בתערובת של מים וסבון (יעודי בלבד!) בכדי לנקות את הרכב, במקומות ששם יש צורך בהתייחסות ממוקדת. אפשר לנקות את המשטחים התחתונים (שהם בד"כ המלוכלכים יותר) עם מברשת לניקוי שמסירה את הלכלוך בצורה טובה יותר.
 4. שטפו את תערובת הסבון לרכב:
  לאחר הניקוי, יש להשתמש שוב במכשיר השטיפה בלחץ, על מקסימום 90 בר, כדי לשטוף את המים והסבון שעל הרכב. יש להקפיד ולשטוף היטב את הסבון והמים, מכיוון שסבון שלא נשטף היטב, משאיר סימנים וכתמים על הרכב.
 5. בצעו שעווה למכונית שלכם (למשקיענים בלבד):
  מריחת שעווה כטאצ' אחרון לקבלת מראה נקי ומבריק למכונית, ולשמירה על הניקיון לאורך זמן. יש לרסס את הווקס על החלק החיצוני של הרכב, ולהשאירו 5 דקות נוספות לפני הייבוש.
 6. ייבשו את המכונית וצאו לדרך
  לאחר שהסבון נשטף היטב, יש לנגב את הרכב עם מטלית (מטליות מיקרופייבר המומלצות ביותר) על מנת שסימני המים והאבנית לא ישארו על הרכב.

לרשותכם מגוון אביזרים נלווים למכונות שטיפה בלחץ אשר יסייעו לכם להגיע לתוצאות ניקיון מעולות לקראת האביב. אנו בעוז בת גלים נשמח לייעץ ולסייע לכם. מוזמנים לכתוב לנו, להתקשר 1-700-701-174 או פשוט לשלוח וואטסאפ.

מומלץ לקרוא:

אנו מבטיחים לך שבסיום השלבים הללו, המכונית תהיה נקייה, נעימה ומוכנה לפסח.

חג שמח :-)