מכונת שטיפה לרצפה

חברות ניקיון נדרשות בשוק התחרותי לקיים ביצועים מובילים באמצעות ניקוי מהיר ויעיל יחד עם עלויות תפעול מופחתות - ניקיון מהיר, יעיל ויסודי ללקוחות החוזה שלכם.

הפתרונות שלנו

"עוז בת גלים" מסייעת לחברות הנותנות שירותי ניקיון, ומסייעות בחיזוק המיקום התחרותי על ידי מתן פתרונות ניקיון מקצועיים וחדשניים. אנו יכולים לעזור לחברות נותנות שירותי הניקיון, ביצירת אופטימיזציה של ביצועים ופרודקטיביות, להפחית עלויות תפעול ולענות על צרכים משתנים באמצעות מגוון רחב של מכונות שטיפה וניקיון והיצע יחד עם השירות הדינמי של "עוז בת גלים".

שפר את הניקיון ושפר את התפוקה

"עוז בת גלים" מציעה לך תוכנית של "Total Care" - משמעות תוכנית זו היא לייצר יחד איתך תהליך אופטימיזציה לעסק שלך. החל מהבנת צרכי הניקיון היומיומיים שהעסק שלך נדרש לעמוד, מול יעילות ותועלת תוך הבנה לזמן השבתה מינימלי.

"עוז בת גלים" יכולה לעזור לך לשפר את היעילות שלך ולקצץ עלויות. בנוסף, יש באפשרותנו את המערכת "TrackClean", מערכת לניהול מכונות הניקוי והציוד, שנועדה לסייע לחברות המקצועויות ליזום שיפורים יזומים בתוכנית הניקיון. המערכת עוקבת אחר הפעילות של מכונות הניקוי והעובדים, ומאפשרת שקיפות ורווחיות בקצות אצבעותייך.

יתרונות מכונות הניקוי של "עוז בת גלים"

מכונות הניקוי אותן אנו מייבאים בעלות מנגנונים התורמים לסביבה ברת קיימא, ולשימוש מופחת של מים וכימיקלים. מכונות הניקוי חוסכות בעבודה על ידי יצירה של מנגנון של קרצוף רצפות וייבושן במעבר אחד. אנו מציעים בנוסף שואבי אבק עם סינון של HEPA.

"עוז בת גלים" מספקת שירות ותיקון מהיר, יעיל בכל רחבי המדינה ומאפשרת לך להתמקד בעבודה. מכונות הניקוי שקטות ומאפשרות ניקוי במהלך היום, ומוזילות את עלות הניקיון. ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" מגביר את הבטיחות ומפחית את הסיכון על ידי מזעור של אדים כימיים, רצפות חלקלקות ותאונות של החלקה ונפילה.

20210729150105.574.jpg

שיפור הניקיון מעל 100 שנה

"עוז בת גלים" מייבאת ציוד ומכונות ניקוי מחברות מובילות באירופה. ציוד ניקוי שנועד להפוך את המתקנים לנקיים יותר יחד עם פרקטיקות ניקיון יעילות יותר. כל פתרונות הניקוי הסביבתיים שלנו, משפרים את הניקיון והחיטוי. יחד עם הפחתה של כימיקלים ומים. ומגבירים את החוויה הכוללת במתקנים של חיטוי וסניטציה.