חומרי ניקוי וחיטוי

ציוד הניקיון, חומרי הניקוי והכימיקלים נותנים מענה מעודכן ורלוונטי למגזרים שונים בעלי צרכים ייחודיים שונים. ידע זה, מאפשר לנו לסייע עבור מגזרים שונים למצוא פתרונות מדויקים כוללניים (הוליסטים) של ציוד ניקוי, חומרי ניקוי ובניית פרוטוקולים של חיטוי וניקוי שיעמדו בסטנדרטים גבוהים ביותר, תוך הקפדה על פרודוקטיביות, יעילות וחיסכון ניכר בעליות של מים, חומרי ניקוי ועלויות של זמן עבודה של כוח אדם.

 

ניקיון רכב
ציוד למכונות שטיפה בלחץ

אביזרים למכונת שטיפה בלחץ מסוימים כגון מסנני מים, פילטר למכשיר שטיפה, צינור מים ועוד יכולים לשדרג את אופי השימוש הרגיל בגרניקים. מכונות שטיפה בלחץ באות עם מגוון רחב של אביזרים נלווים, בהתאם לצורך המשתמש וסוג העבודה, על מנת להגיע לתוצאות מושלמות בזמן קצר וניהול נכון של המשאבים.

מידע נוסף

התקופה האחרונה לימדה אותנו, שהדברים השגרתיים היומיומיים חשובים לנו מאד. שחייבים לשים לב לפרטים הקטנים, כדי להתמודד עם המציאות המורכבת. "עוז בת גלים" לוקחת איתך חלק בהתמודדות הזו, ומציעה דרכים פרקטיות לשמור על הביטחון שלך, של העובדים והלקוחות. אנו מציעים לך את ציוד הניקוי המתקדם בעולם, את האביזרים הנלווים שיאפשרו לך למצות את יכולות הציוד ואת אפשרויות הניקוי, ואת חומרי הניקוי המותאמים לציוד ולסביבה הארצישראלית.

היגיינה, ניקוי וחיטוי מבית עוז בת גלים

חומרי הניקוי והחיטוי שלנו, מבוססים על פורמולות ייחודיות המותאמות למגזרים שונים, ונותנים מענה לצרכים השונים והמשתנים. אנו עובדים עם חברות הפארם, המגזר החקלאי על כל משתניו, המגזר התעשייתי, המוסדי, המסחרי ותעשיית הרכב על המגוון הרב שיש בה. "עוז בת גלים" מייבאת ומשווקת חומרי ניקוי, שמתמודדים גם בימים אלו, עם הצורך לשמור על רמת סטנדרטיזציה גבוהה של היגיינה, ניקוי וחיטוי. ובה בעת, לשמור על המשטחים השונים בסביבת העבודה, על ציוד הניקוי ובעיקר על בטיחות העובדים והלקוחות.  

שלושה דברים מובילים אותנו בבחירת הציוד והמוצרים הנוספים: יעילות, חיסכון כלכלי ושמירה על קיימות סביבתית.

"עוז בת גלים" מייבאת ומשווקת חומרי ניקוי, שמתמודדים עם הצורך לשמור על רמת סטנדרטיזציה גבוהה של היגיינה, ניקוי וחיטוי, ובה בעת לשמור על המשטחים השונים בסביבת העבודה, על ציוד הניקוי ובעיקר על בטיחות העובדים והלקוחות. אנו מתמחים בפתרונות המתקדמים ביותר לכל התעשיות והמגזרים.

כל חומרי הניקוי שאנו משווקים יעילים, פרודוקטיביים, חסכוניים "ירוקים" ועומדים בתקנים המחמירים ביותר של הרשויות האירופאיות והישראליות. לפרטים נוספים, ייעוץ או הצעת מחיר מוזמנים לפנות אלינו במספר 1-700-701-174 ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

מומלץ לקרוא: