ניקיון בלחץ מים גבוה, הינו הפתרון הטכנולוגי המותאם להתמודדות עם לכלוך עיקש שניקיון ידני שגרתי לא יכול לו. המכשיר נקרא גרניק.

מתי יש צורך בניקוי בלחץ מים גבוה?

החומרים החדשניים המשמשים אותנו בעולם המודרני כיום, הינם בעלי חשיבות עליונה ויתרונות מרובים. עם זאת, לצד יתרונות אלו, החומרים השונים, סביבת העבודה ומזג האוויר יוצרים גם לכלוך בעל מאפיינים חריגים. אם בעבר במהלך ניקיון ההתמודדות העיקרית הייתה מול אבק או בוץ במקרה הרע, כיום נפוצה התמודדות מול לכלוך עיקש יותר, כדוגמת כתמי שמנים, פיח, מסטיקים ועוד. מפגעי לכלוך חדשים אלו נפוצים גם בבתים פרטים, אך בעיקר באזורי תעשייה, ומרחבים ציבורים. ניקיון בלחץ מים גבוה, הינו הפתרון הטכנולוגי המותאם להתמודדות עם לכלוך עיקש אשר ניקיון ידני שגרתי לא יכול לו. המכשיר המתאים לכך נקרא גרניק, כמו גם קיטוריות או מכונות קיטור תעשייתיות המייצרים סילוני מים קרים ו/או חמים בעוצמה רבה אשר תולשים את הלכלוך לסוגיו מהמשטח הרצוי.

מוצרי הניקוי בלחץ מים גבוה הטובים ביותר

ניקיון בלחץ מים גבוה הינו כאמור פתרון מושלם להתמודדות עם מזהמים שונים אשר שיטות ניקיון מסורתיות לא יכולות להן. חשוב מאוד לרכוש את מכשיר הגרניק מספק אמין, אשר יוכל להתאים לכם את המכשיר המתאים ביותר לצרכיכם. חברת עוז בת גלים בע”מ הינה ספקית מכשירי ניקוי בלחץ מים גבוה בעלת ניסיון רב, ורכישה ממנה מבטיחה לכם ראש שקט בנוגע לאיכות המכשיר שרכשתם. מתעניינים? דברו איתנו 1-700-701-174 או כתבו לנו, ואנו נשמח לעדכן אתכם בכל החידושים והאפשרויות.

מכשירי ניקוי בלחץ גבוה לשימוש תעשייתי ושימוש ביתי

מאחר ומכשירי הגרניק (מכשיר שטיפה בלחץ) הללו הופכים נפוצים יותר ויותר, היצרניות פועלות להתאמתם לאתגרים המגוונים אשר נוצרים מסוגים וכמויות משתנות של לכלוך. ניקוי מכונות ופסי ייצור, מכלאות בעלי חיים, שטיפות כלי רכב, חידוש מבנים, ניקוי מדרכות ממסטיקים שנדבקו אליהם ועוד, כל אלה ועוד הם חלק מזערי מהמשימות הנדרשות ממכשירי השטיפה השונים, על כן ברור כי נדרשת התאמה מושלמת בין מכשיר הניקוי בלחץ מים גבוה לבין האתגר הרלוונטי, לצורך ניקיון אופטימלי. ההבדלים המרכזים בין המכשירים הינם בין מכשירים לשימוש ביתי, ולשימוש תעשייתי:

  • מכשירי גרניק לשימוש תעשייתי

    בשל העובדה כי אזורי תעשייה מאופיינים לרוב במסה גדולה בהרבה של לכלוך, אשר ברוב המקרים הינו קשה יותר להסרה, מחייבת שימוש במכשירי גרני בעלי עוצמה רבה יותר, מנוע חזק וספיקה גבוה. מכשיר גרניק לשימוש תעשייתי יהיה אם כן לרוב בעל הספק מנוע גבוה יותר, ספיקה גדולה יותר ולחץ בהתאם לצרכים הייחודיים של הלקוח.
  • מכשירי גרניק לשימוש ביתי

    ניקיון באזורי מגורים או משרדים, מצריך לרוב זהירות רבה מפני פגיעה במוצרי חשמל או בחפצים עדינים במיוחד. לכן, גרניק ביתי או כל מכונת שטיפה בלחץ ביתית יהיו לרוב בעלי חיבור חשמל חד פאזי ספיקה נמוכה יחסית ועד 150 בר על פי החוק. למרות זאת, מאחר שישנם למכשירים אלה מגוון שימושים המצריכים עוצמות ניקוי שונות, יש להתייעץ ולרכוש דגם בעל עוצמה מתאימה לצרכים המשתנים. לדוגמא בעלי טרקטורון המתלכלך בבוץ רב בעבודה בשדה, ככל הנראה יזדקקו למכשיר בעוצמה רבה מן המקובל.

באותו נושא