ליפט נייד או קבוע? במה צריך להתחשב ברכישת ליפט הרמה? זה בדיוק מה שאנחנו הולכים לבדוק...

ליפט נייד הינו סוג של מתקן הרמת כלי רכב קל להתקנה ובעל יתרונות רבים.

מה כרוך בבחירת ליפטים ניידים למוסך?

אז אתה מחפש ליפט למוסך או לבית שלך לשימוש ביתי? טוב שמצאת את המאמר הזה! הרבה אנשים נמצאים באותה עמדה כמוך - הם לא יודעים ממה להיזהר בבחירת ליפט מוסך, ולכן לפני שתשקיעו בסוג הלא נכון של ליפט מוסך, המשך לקרוא, משום שאנחנו הולכים לבדוק מה חשוב בבחירת מעלית מוסך.

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא גודל המבנה שבו יותקן הליפט. יש ליפטים שיכולים לתמוך עד 14 טון ואחרים אשר יכולים לתמוך רק 2 טון. אם יש לך מבנה בגודל ממוצע, חפש משהו שתומך בקיבולת מקסימלית של 4-6 טון. לאחר מכן, חשבו על כמה משקל צריך להרים אנכית או אופקית לתוך המבנה - אגב, קריטריון נפוץ לקביעת משקלו של מטען הוא הכפלת אורך המטען בגובהו. כדי לחשב את השטח, הכפל את האורך ברוחב.

מהם היתרונות של ליפט נייד לרכב?

היתרונות העיקריים של ליפטים ניידים הם קלות ההתקנה שלהם ומגוון השימושים הרב בהם ניתן להשתמש. מכשירים אלו ניתנים להתקנה כמעט בכל מקום ומספקים נוחות משמעותית, מה שהופך אותם למושלמים עבור מוסכים ביתיים, חנויות ותערוכות רכב. ליפטים ניידים יכולים לשמש להרמת אופנועים וטרקטורונים כמו גם מכוניות בקלות, ללא צורך בעבודה מיומנת או התקנה מסובכת.

האם לבחור ליפט נייד לרכב או ליפט קבוע?

הגורם העיקרי שיש לקחת בחשבון בעת בחירה בין מעלית רכב נייד או קבוע הוא האם יש לך מקום פנוי במוסך שלך. ליפט נייד לרכב הינו אופציה טובה עבור אנשים שמחפשים ליפט הרמה שניתן להזיז. אפשרות זו מצוינת אם יש לך צרכי חניה שונים באותו מוסך. אם יש לך מקום קבוע במוסך שלך, אז הרמה קבועה לרכב היא האפשרות הטובה ביותר.

אילו סוגי ליפטים לכלי רכב קיימים?

כאשר מדובר בליפטים להרמת כלי רכב ישנה זמינות בגדלים, צורות וסוגים שונים. חלקם בעלי פרופיל נמוך, וזה נהדר עבור מוסכים בגובה נמוך יותר. אחרים מיועדים להתקנה בחוץ או בפנים.

  • ליפט נייד – ליפטים ניידים לרכב היא אפשרות הרמה בקנה מידה קטן שלא בהכרח מחייב התקנה, במיוחד למקומות בהם אין לנו שטח יעודי לכך.

  • ליפט לשימוש ביתי - מה שהופך אותן למושלמות עבור רוב המוסכים הביתיים. מכשירים שימושיים אלה יכולים להרים ולהוריד מכונית לגישה נוחה למנוע, המתלים והבלמים. הם מושלמים למוסכים ביתיים ולסדנאות, ויכולים לתמוך במכוניות במשקל של עד 3 טון.
  • ליפט לאופנוע - סוג זה של הרמה תוכנן במיוחד להכיל כלי רכב דו גלגליים כגון אופנועים וקטנועים.

  • ליפט מספריים - סוג זה של ליפטים מאוד נפוץ משום היותו נוח במיוחד עבור מקומות בעלי שטח עבודה צר, מה שמאפשר גישה נוחה לכלי הרכב.

  • ליפט לרכב - ליפטים אלו ניתנים להתקנה בחוץ או בפנים והם בעלי פרופיל נמוך יחסית לשימוש עם מוסכים בגובה נמוך יותר.

  • ליפט הרמה למוסך - סוגים אלו של הרמה לרכב הם בדרך כלל בעלי קיבולת משקל גבוהה יותר

האם ליפטים לרכב מתאימים לשימוש ביתי?

ניתן להשתמש בליפטים הן במוסך והן בבית. אחד היתרונות העיקריים שלהם הוא שהם קלים להתקנה והם לא בהכרח מחייבים אותך לבצע שינויים מבניים בבית שלך. אך עלינו לזכור שכמו בשאר סוגי הרמה, גם הרמה צריכה להיות מתוכננת למשקל כלי הרכב שלכם. אם לא, יש סיכון שהוא יתפרק מהר מאוד.

מעוניינים במידע נוסף? כתבו לנו, התקשרו 1700-701-174 או שלח וואטסאפ