מכונות לניקוי שטיחים וריפודים ומשטחי טקסטיל שונים (מזרונים, כורסאות, ועוד)

שטיחים וריפודים מושכים אליהם לכלוך ואבק באופן תמידי. שאיבה רגילה על פני השטיח, לא מספיקה לניקוי עמוק בסיבים הפנימיים. ניקוי שטיחים ומשטחי טקסטיל נוספים, בניקוי עמוק, מאפשר יצירה של סביבת חיים ועבודה נקייה ובטוחה, ואסתטית ונעימה.

חשיבות הניקוי נעה מהייגינה ולחוויה אסתטית נעימה

  • היגיינה - שטיחים ושטיחי ריפוד ביתיים, הופכים לבית גידול למפגעים תברואתיים. העלולים לפגוע בבריאות בני המשפחה ומאנשים הנמצאים בסביבה.
  • חוויה אסתטית מראה וריח - השטיחים, הספות, הכורסאות ומשטחי הריפוד הנוספים, משמשים גם כאביזר נוי, כחפצים שימושיים ליום יום, ונותנים תחושת בית, חוויה נעימה ואסתטית.
  • תהליך הניקוי - מכונות ניקוי השטיחים והריפודים, מבצעת שלוש פעולות מרכזיות: הזרקה, הברשה וייבוש. מכונות הניקי השונות, עובדות על ריסוס או הזרקה של חומרי ניקוי למשטחים השונים. לאחר ריסוס או הזרקה של החומרים והסבונים היעודים, המברשת הגלילית מחדירה את התמיסה לניקוי למשטחי הטקסטיל.

    כך מולקולות הלכלוך מתמוססות, ומושבות הפטריות והבקטריות מושמדות. לאחר מכן, מתקיים תהליך של שאיבה /יניקה של המים, יחד עם כל החומרים שיש להסיר מהמשטחים. לרשותכם: סבון ייחודי לניקוי שטיחים וריפודים.

"עוז בת גלים" מציעה עבורכם מגוון מכונות לניקוי שטיחים וריפודים הנותנות מענה מקצועי, פרודוקטיבי וחסכוני, ביחד עם אביזרים נלווים ייעודיים:

מכונה לניקוי שטיחים מכונת ניקוי ספות

מוזמנים להתקשר 1-700-701-174 או לכתוב וליצור קשר עוד היום עם המומחים שלנו לייעוץ וקבלת הצעת מחיר מותאמת אישית.

טיפים לניקוי שטיחים וריפודים:

  1. תדירות הניקיון - ההמלצה לניקוי עמוק של שטיחים וריפודים שונים, היא ביצוע בתדירות של 12-18 חודשים, על מנת לשמור את סביבת העבודה והבית, נקיים, נעימים ובטוחים עבור האנשים המשתמשים במרחב.
  2. שטיחים מלוכלכים יותר מאסלה - אנשים לא תמיד מודעים לעובדה ששטיחים מלוכלכים פי 4000 ממושבי האסלה. אנחנו לא אוהבים לחשוב או להודות בעובדות הללו, אולם, השטיחים, הריפודים והמזרונים הם מסנן האוויר הגדול ביותר בבית! משמעות הדבר היא שהאבק, החיידקים, האורגניזמים, תאי העור המתים, הקשקשים מתערבבים באוויר ויוצרים אלרגיות וזיהומים שונים.
  3. קיימת חשיבות גדולה ביותר לניקוי מזרונים עם מנקה ריפודים ייעודי - מתברר שמחקר שנערך באוניברסיטת אוהיו, ארצות הברית, העלה כי לכל מזרון יש בין 100,000 עד 10 מיליון אורגניזמים, הנקראים קרדית אבק, החיים בתוך מזרון השינה - מדובר בחרק מיקרוסקופי הניזון מתאי עור מתים. חרקים אלו אינם גלויים לעין רגילה, וההשפעות על הבריאות היא משמעותית ביותר. הקרן לאסטמה ואלרגיה של אמריקה, סימנה את קרדית האבק כגורם מספר 1 לאלרגיות בבית. התגובות לקרדית האבק, יכולות לכלול: התעטשות, עיניים מגרדות, עיניים דומעות, עור מגרד,נזלת ושיעול. בנוסף, במזרונים בני יותר משבע שנים מצאו יותר מ-16 מיליון יחידות חיידקים ופטריות, הקשורות למחלות בדרכי הנשימה וזיהומים בסינוסים.