ניקיון וחיטוי בבתי ספר

שמור על סביבות למידה נקיות ונוחות

כדי להבטיח סביבת למידה נקייה, חיובית שתאפשר יצירתיות וגמישות יש צורך במכונות ציוד ניקוי וכימיקלים הטובים ביותר. הצורך והחשיבות בניקיון יומי לאורך זמן, יחד עם נוכחות של תלמידים וסטודנטים במשך שעות רבות, מחייב תכנון של תוכנית הניקיון, זמן העבודה והמשאבים, שיאפשרו עמידה בדרישות הניקיון בסביבות הלמידה השונות.

סביבת לימוד נקיה

במיוחד בתקופה זו עם מגיפת הקורונה הצורך והחשיבות בניקיון יומי לאורך זמן, יחד עם נוכחות של תלמידים וסטודנטים במשך שעות רבות, מחייב תכנון של תוכנית הניקיון, זמן העבודה והמשאבים, שיאפשרו עמידה בדרישות הניקיון בסביבות הלמידה השונות. תכנון קפדני זה יאפשר לנו לשמור על סביבת למידה נקייה, בטוחה ובריאה.

תהליכי העבודה שיטתיים ומוקפדים בסביבות למידה מגוונות ומאתגרות, יאפשרו להשיג רמת ניקיון ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר. "עוז בת גלים" מחויבת לציוד ניקוי מקצועי, מקרצפות, מכונות פולישמכונות ניקוי בלחץ, מכונות שטיפה בלחץ קיטור, מכונות קיטור תעשייתיותמטאטים ועוד. ציוד ניקוי שיעזור לך לשמור על סטנדרטים הגבוהים ביותר של ניקיון, היגיינה וחיטוי. יחד עם הפחתת עלויות של מים, כימיקלים ובעיקר עלויות של כוח אדם. ציוד הניקוי והכימיקלים עומדים בדרישות של איכות הסביבה. 

היתרונות של ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" במסגרות חינוך וסביבות למידה:

  • מזעור ההשפעה הסביבתית באמצעות מנגנון מהפכני "Nilfisk Ecoflex", המסייע להפחית את צריכת המים והכימיקלים.
  • מקרצפות רצפה שמתמודדות עם חומרים וסביבות מאתגרות לניקוי, תוך כדי חיסכון בעבודה של קרצוף וייבוש המרצפות במעבר אחד.
  • מכונות ניקוי שקטות שמאפשרות ניקוי במהלך היום.
  • ציוד הניקוי מגביר את הבטיחות ומפחית את הסיכון על ידי מיזעור אדים כימיים, מונע רצפות חלקלקות שיכולות לגרום לתאונות של החלקה ונפילה.

ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" מאפשר ניקוי משטחים מורכבים במגוון של מערכות חינוך.

מכונות הניקוי והציוד הנלווה, מאפשרות התמודדות יעילה וסטנדרטים גבוהים של ניקוי וחיטוי, החל מאזורי משחקים בגנים ועד אולמות הרצאות במוסדות להשכלה גבוהה, וכן במקומות נוספים במערכת החינוך כמו: כיתות, משרדים, חדרי מורים, מסדרונות, ועוד. אנו מציעים מכונות וציוד ניקוי המותאמים גם לשטחי חוץ כמו: מגרשי חניה, מגרשי ספורט, ומרחבים חיצוניים שסובבים את המבנים.

יש לכם שאלה? צרו איתנו קשר לקבלת מידע נוסף וייעוץ מקצועי ואישי.

מגן טרום חובה ועד למוסדות השכלה הגבוהה

ניקיון חכם - סביבות נקיות ואבק ללא אבק עוזרות ליצור תנאי למידה נעימים שיכולים לשפר את תפוקת התלמידים. המוצרים של "עוז בת גלים" משפרים את הניקיון של כל סוגי מתקני החינוך כולל כיתות לימוד, סדנאות, ספריות ואולמות; מטבח ומזנון; מתקני ספורט מקורה; מגרשי ספורט בחוץ ואזורים סלולים.

במהלך יום הלימודים, כאשר תלמידים, סטודנטים, צוותי הוראה והצוותים המנהליים נמצאים במתחמי הלימוד השונים, יש להקפיד על ניקיון  שוטף וקפדני. בעת הזו, יש להקפיד הקפדה יתרה, על "נקודות מגע" שיכולות להוות קושי בתקופת הקורונה. לכן, יש צורך להכין פרוטוקול ניקוי קפדני, ושימוש במכונות ניקוי של "עוז בת גלים": מקרצפות, שואבים, גרניקים ועוד, על מנת להבטיח אפשרות לנקות בחללים סגורים, לנקות מתחת לרהיטים, וגם להצליח לנקות באופן שקט במהלך יום הלימודים על מנת למנוע שיבושים של תהליך הלמידה.

סביבת לימודים נקייה יותר, היא בטוחה יותר ובריאה יותר. שימוש בכימיקלים ירוקים, מאפשר שיפור איכות האוויר עבור כל המשתמשים בסביבות הלמידה השונות. בנוסף, ל"עוז בת גלים" יש מגוון פתרונות גם עבור סדנאות עבודה וייצור.  לדוגמא, בסדנאות של עץ ועיבוד מתכת, שבתהליך העבודה התלמידים וצוות ההוראה נחשפים לאבק שעלול להזיק, יש אפשרויות לשואבים או למערכות שאיבה שיוכלו להתמודד עם איסוף האבק, תוך שמירה קפדנית על הבטיחות והביטחון של התלמידים וצוות ההוראה.

 

מטבחים ומשרדים נקיים יותר

כשמכינים אוכל לסטודנטים ואנשי צוות רבים מדי יום, חשוב לשמור על סטנדרטים מצוינים בניקיון במטבחים ובמשרדים. "עוז בת גלים" מציעה מגוון של מקרצפות יעילות וחסכוניות, המתמודדות באופן יעיל וחסכוני מול אתגרים שונים בסביבת העבודה כגון: מעברים צרים, סוגים שונים של רצפות וכן התמודדות מצוינת מול מורכבויות שונות של חומרי גלם. מקרצפות של "עוז בת גלים" מאפשרת שימוש במקרצפות גם בזמן תהליך העבודה, מכיוון שהן מנקות ומייבשות את הרצפות במעבר אחד.  בנוסף, יש שואבי אבק רטובים יבשים ללא צורך בהחלפת מסננים. וכן, מכשירי שטיפה בלחץ מים חמים או בלחץ מים קרים שהופכים את רמת הניקיון וההיגיינה לטובה ביותר. מכונות הניקיון של "עוז בת גלים" מספקות ביצועים מעולים מבלי לוותר על התפוקה - ומשאירות את המטבח נקי, יבש ובטוח לשימוש.  

מתקני ספורט מקורים נקיים יותר

חללים בגדלים שונים וסוגי רצפות שונים דורשים מגוון פתרונות ניקוי. מערכות המינון של הכימיקלים שנקראת "Nilfisk Ecoflex" מאפשרת להבטיח שכל קומה, מאזורים בהם התנועה מעטה ועד אזורים מלוכלכים, בהם התנועה רבה, תהפוך לנקייה ביותר, באופן המותאם ביותר לסוג הרצפות ועדיין לאפשר להיות יעילים, פרודוקטיביים וחסכוניים ביותר.

חצרות בית ספר נקיות יותר, מגרשי ספורט, מסלולי אופניים וחניונים

אזורים חיצוניים דורשים תחזוקה שוטפת לאורך כל עונות השנה. כדי להבטיח שסביבת בית הספר נקייה, ולהצליח לשמור על שטחים ירוקים מטופחים יחד עם שמירה על בטיחות התלמידים והצוותים בשטחים הסובבים את כיתות הלימוד, יש מגוון של מכונות ניקוי המותאמות  לניקוי בסביבות החיצוניות השונות. קיים גם מגוון רחב של אביזרים נלווים לכל מכונות הניקוי המקצועיות, שיכולים לענות על צרכים שונים של ניקיון, תחזוקה ובטיחות לכל עונות השנה.