ניקוי אביב קל בחוץ עם מכונת שטיפה בלחץ גבוה של Nilfisk

ימים שטופי שמש מגיעים, וזה הזמן לגרום לגג, למרפסת ולריהוט הגן שלך להבריק שוב. מכונות שטיפה בלחץ גבוה של Nilfisk הן הבחירה החכמה! יחד עם מגוון של אביזרים הניקוי הופך לחוויה פשוטה וקלה.

ניקוי מרפסת

לקראת פסח והאביב המתקרב, המרפסות, שבילי הגישה, הפטיו, החניה והחצר, עדיין ספוגים בסימני החורף. לכן, גרניקים יכולים להפוך את שטחי החוץ שלך, ליפים ונעימים שוב. הניקוי עם מכונות השטיפה בלחץ גבוה, הוא מהיר, יעיל ואיכותי ביותר, גם למשטחים מסוגים שונים, וגם למשטחים גדולים.

בעת ניקוי המרפסת או השביל, יש לטאטא עלים ולכלוך רופף. לאחר מכן, יש להעריך את כמות השטח הכולל לניקוי, והחליטו לאיזה כיוון המים צריכים לזרום כדי להגיע לניקוז הקרוב ביותר. יש לחבר את מיכל ההקצפה הביתי למכונת השטיפה, יחד עם חומר הניקוי הרלוונטי, והתחילו לרסס את המשטח החל מהפינה הרחוקה.

הניחו לקצף לפעול על המשטחים מספר דקות, כדי שמולקולות הקצף ימוססו את מולקולות הלכלוך השונות שנמצאות על המשטח. ואחר כך אפשר לשטוף את המשטח באמצעות המברשת המסתובבת Power Patio. לפני הניקוי, יש לבדוק תמיד על שטח קטן כדי לוודא שחומרי הניקוי מתאימים למשטחים שאותם רוצים לנקות.

ניקוי גגות

למכונות השטיפה בלחץ של חברת Nilfisk יש "מנקה גגות" המאפשר לכם לנקות האת הגג בצורה הכי טובה שאפשר. ניקוי גגות מתבצע כשאתם עומדים על הקרקע, ומנקה גגות עם צינור באורך של 15 מטרים מצליח לנקות עובש, פטריות ואצות, ללא קושי. מנקה הגגות של חברת Nilfisk מאפשר ניקוי גגות בבניינים חד קומתיים במהירות, בקלות ובבטחה, ללא צורך באנשי מקצוע.

ניקוי ריהוט גן

בתחילת האביב, מתחילים לחזור לרהיטי החוץ שלנו. כדי לטפל בריהוט החוץ לאחר חורף סוער ומאתגר, מכונות השטיפה בלחץ שלנו, באמצעות הסבון הייחודי שלנו, יסירו את העובש, הלכלוך, הפטריות שצמחו על הרהיטים, ויחשפו את היופי שברהיטים.

אנו ממליצים לחבר את מרסס הקצף למכונות השטיפה בלחץ, לרסס עם חומר ניקוי מתאים לריהוט גן הספציפי שלך. לרסס מספר דקות, ולאחר מכן, להשתמש באחת המברשות על מנת למוסס את כל מולקולות הלכלוך שנמצאות על המשטחים השונים.

לרשותכם מגוון אביזרים נלווים למכונות שטיפה בלחץ אשר יסייעו לכם להגיע לתוצאות ניקיון מעולות לקראת האביב. אנו בעוז בת גלים נשמח לייעץ ולסייע לכם. מוזמנים לכתוב לנו, להתקשר 1-700-701-174 או פשוט לשלוח וואטסאפ.

מומלץ לקרוא: