ניקיון עם מים חמים בלחץ בעוצמה יוצאת דופן, מייצר תהליך ניקוי יעיל ופרודוקטיבי.

סדרת מכונות שטיפה בלחץ מים חמים קרים מסדרת MH מציעה מגוון מכונות שטיפה עם יכולות יוצאת דופן. מדגמים יעילים וקומפקטים ועד למכונות שטיפה בלחץ, גדולות המצליחות להתמודד באופן המקצועי, היעיל והפרודוקטיבי ביותר, עם משימות ניקוי במגזרים מסחריים ותעשייתיים שונים.

כל סדרת מכונות השטיפה בלחץ MH ארגונומיות הממקסמות את יכולות המכונות באמצעות המפעיל, ללא מאמצים מיותרים. המכונות בנויות מחומרים קשיחים שמסייעים להם להתמודד היטב עם מגוון של סביבות עבודה ללא חשש, ובנוסף, מכונות השטיפה מבצעות עבודה מקצועית תוך ביצועים גבוהים ביותר, לאורך זמן.

סדרת MH, היא סדרה מכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים מקצועית ואיכותית. כל הדגמים הם בעלי ביצועים גבוהים, בעלי טווח ארוך של זמן עבודה ויכולות תמרון אופטימליות.

מעוניינים להתייעץ ולקבל הצעת מחיר? כתבו לנו או התקשרו עוד היום 1-700-701-174

מנגנונים ייחודים לקיטוריות מסדרת מכונות השטיפה בלחץ MH

  • EcoMode - כל מכונות השטיפה בלחץ מסדרת MH מגיעים עם מיכל מים חמים בעל מנגנון ייחודי של חברת "NILFISK" - EcoPower™. מיכל זה מאפשר רמת ביצועים יעילה ופרודוקטיבית, עבור תהליך הניקוי במים חמים קרים. תוך שמירה על רמת חיסכון מקסימלית לכל תהליך הניקוי. מצב ה- EcoMode מתאים לשימוש יעיל וחסכוני בניקוי רכבים, ניקוי של חומרים עשירים בחלבונים כמו למשל בחקלאות, ועוד.
  • מערכת בקרה - מערכת הבקרה המופעלת באופן תמידי כאשר המכונה עובדת, משפרת וממקסמת את יכולות ונוחות המפעיל, ומאפשרת לכל אורך הדרך, בקרה תמידית ואמינה של המכונה.
  • פונקציית אבחון מובנית - התחזוקה השוטפת יכולה להתבצע במהירות וביעילות. המפעיל יכול להגיע למקומות הדורשים תחזוקה באופן קל ונגיש. מערכת הניטור עוקבת כל העת אחר ביצועי המכונה, וממזערת את זמן ההשבתה.
  • יכולת תמרון אופטימלית וקלות הובלה - סדרת MH מבטיחה ניידות גבוהה וקלה על פני מגוון רחב של משטחים. העיצוב החדש מגיע עם מרכז כובד משופר, הנפרס ל- 4 חלקים, יחד עם עיצוב 4 גלגלים משופרים גדולים וחזקים, המאפשרים איזון מצויין של המכונה, עובדה המגדילה את יכולת האחיזה והתמרון על כל סוגי המשטחים. כל מכונות השטיפה בלחץ מים חמים -קרים מסדרת MH קלות לשינוע גם במשטחים לא ישרים. בנוסף, מכונות השטיפה בלחץ מים חמים קרים מסדרת MH, יכולות להיות מובלות ממקום למקום גם באמצעות מלגזה, בעקבות נקודות קיבוע לרצועות שקבענו במכונות עצמן.
NILFISK MH 3M NILFISK MH 4M NILFISK MH 5M NILFISK MH 7P
20220203091315.639.jpg 20220203091320.389.jpg 20220203091332.905.jpg 20220203091336.561.jpg

חברת NILFISK יחד עם מכון WfK, המכון לחקר תהליכי ניקיון הגרמני, ערכו מספר רב של מחקרים אשר עסקו רבות בהשפעת הניקוי של גורמים שונים, תוך בדיקה של יעילות הניקוי. המכון בדק סוגים של לכלוכים, כגון: שמן, גריז, מצבור של פסולת שנאספת על רכבים, לכלוך בחישוקי הגלגלים, בפחחות הרכב ועוד. תוצאות המחקרים, אפשרו לזהות באופן ברור כי שימוש במים חמים מעלה פי 4 את רמת הניקיון ומפחית את זמן העבודה באופן ניכר, ומאפשר חיסכון לאורך זמן.

אחת הדוגמאות עסקה בחשיבות הטמפרטורה הנכונה לניקוי חומרים שונים. למשל, ניקוי של שמנים ושומן ב-60 מעלות צלזיוס, מפחית את זמן הניקיון פי 4, ומגביר את יעילות הניקוי ואפילו מאפשר חיסכון. דוגמא נוספת, בשימוש נכון של חימום מיכל המים באופן יעיל וחסכוני, כמו, מיכל ה- EcoPower של חברת "NILFISK", מגיעים לאיכות ניקוי מקצועית, תוך חיסכון ניכר בפרמטרים שונים, שיכולים לנוע בין 70-82% של חיסכון בעלויות לאורך זמן.

לאחר שנים של מחקר על יכולת התמרון בסביבת עבודה רטובה, במגוון משטחים ומצבים של מכונות השטיפה בלחץ מים חמים, חברת NILFISK הצליחה ליצור יכולת תמרון אמינה ובטוחה במגוון מגזרים מורכבים ומאתגרים, החל מענף המסחר, הרכב, החקלאות, הבנייה ועוד.