ניקוי שבבים ועץ

ניקוי יומיומי קבוע ועקבי לנגריות ולכל תעשיית העץ הכולל איסוף פסולת מקווי הייצור וההרכבה, מסייע במניעת נפילת אבק וזיהום באזורי העבודה, ומונע זיהום של המוצרים תוך הקפדה על בטיחות המפעיל וצוות העובדים.

ציוד הניקוי המקצועי של "עוז בת גלים"  מיועד לשמור על פעילות שוטפת של קווי הייצור שלך באופן בטוח, פרודוקטיבי ויעיל. השואבים התעשייתיים של "עוז בת גלים" יכולים לשמור על הציוד המקצועי שלכם שיעבוד באופן האופטימלי ביותר, ולמנוע תקלות והשבתות של הציוד החיוני.

טיפול במכונות

מסיבות אלה, הקפדה על ניקיון המכונות בקווי הייצור והסביבה בה הם פועלים חיונית לפעילות השוטפת. "עוז בת גלים" מציעה לך מגוון רחב ומקיף של פתרונות ניקוי, כולל מכונות קרצוף רצפות, מכונות שטיפה בלחץ, מכונות פוליש, מכונות שטיפה בלחץ קיטור, מכונות קיטור תעשייתיותמטאטא מכני, שואבי אבק תעשייתיים, מערכות שאיבה מרכזיות, וחומרי ניקוי ייעודים, שנועדו כולם לסייע לך לשמור על פעילות שוטפת.

שמירה על בטיחות - הגנה על כל תהליך מפני האיומים הקטנים ביותר

בתהליך ייצור ועיבוד העצים נוצר פסולת של אבקות, דבקים, שרפים ושמנים ושאריות של דקות מאד של עץ, הנוצרים במהלך תהליך הייצור ומהווים סכנה בריאותית ובטיחותית. כאשר תוצרי הלוואי של תהליך הייצור נופלים על הרצפה, הם עלולים לגרום לתאונות כולל שריפות. על מנת להגן על בטיחות ורווחת צוות העובדים והלקוחות. חברת "עוז בת גלים" מציעה מגוון פתרונות לטיפול בחומרי גלם אלו, מכונות שטיפה וקרצוף, שואבי אבק מוסמכי ATEX וגרניקים.

אבטחת איכות המוצר

"עוז בת גלים" הולכת איתכם יד ביד בכל תהליך הייצור. מתחילת התהליך ועד יצירת המוצר באיכות הגבוהה ביותר. "עוז בת גלים" מציעה לך מגוון של פתרונות המסייעים ללכוד ביעילות ובמהירות חלקיקי פסולת ואבק שנוצרים במהלך הייצור בקווי הייצור והאספקה. הפתרונות האיכותיים והייחודים של "עוז בת גלים" מסייעים במניעת אבק וזיהום באזורים השונים תוך שמירה והקפדה על בטיחות המפעיל ושאר העובדים. פתרונות הניקוי שאנו מציעים לך, מתאימים לתקני הסמכת GMP תוך שמירה על סטנדרט איכותי של מכלול המוצרים הסופיים שלך.