ביצוע פוליש לרצפה ע"י מכונות פוליש נדרש לניקוי רצפות לאחר שיפוץ יסודי, רענון רצפות מכתמים ובלאי, ויצירת מראה מכובד ויוקרתי.

השימוש במכונות פוליש נדרש בשלושה מצבים;

  1. כאשר אנחנו רוצים לנקות את הרצפות לאחר שיפוץ יסודי.
  2. ריענון של רצפות בתים מכתמים ובלאי של שנים.
  3. מקומות שבהם נדרש ריענון והקפדה יתרה על חוויה של נראות יוקרתית ומכובדת כמו: בתי מלון, אולמות אירועים וכנסים, קניונים ומתחמי קניות, בתי תפילה, שדות תעופה ועוד.

לפני כל פעולה של פוליש, יש צורך לבצע קרצוף עמוק של הרצפות על מנת לנקות את פני השטח, להוריד לכלוך עמוק שיאפשר החדרה מיטבית של החומרים השונים.

כאשר בוחרים בסופו של דבר לעשות פוליש לרצפה, יש צורך להבחין בין שלושה מושגים חשובים: פוליש ווקס, פוליש קריסטל, ופוליש סילר.

פוליש ווקס

בעת ביצוע פוליש ווקס לרצפה, מתבצעת פעולת מריחת שעווה על גבי הריצוף. החומר הקרוי "ווקס", מוחדר באמצעות מברשת הפוליש לרצפה. החומר גורם לרצפה להיות חלקה ומבריקה. ההשפעה של הווקס נעלמת לאחר שבועיים, והרצפה נשארת חלקה.

אולם, אם משתמשים בחומרי ניקוי הכוללים ווקס, יש אפשרות לשמר את אפקט הפוליש המבריק והזוהר. שימוש בפוליש וקס נעשה על גבי סוגים שונים של מרצפות. הפוליש מונע סימנים של חריטה וגרירה על הרצפה, מסימנים של רהיטים. ומגן על הרצפות מסימנים של כתמים והתיישנות.

חשוב לדעת: 

  • מומלץ לחדש פוליש ווקס פעם בארבע שנים.
  • אין אפשרות לבצע את פעולת הפוליש ווקס על ריצוף של גרניט-פורצלן, מכיוון שהחומר לא נספג בו.

פוליש קריסטל

פוליש קריסטל לרצפה נקראת גם הברקה קריסטלית. מדובר בעבודה מורכבת יותר, המרססת חומר המורכב ממגנזיום ומרוסס על הרצפות ומוחדר באמצעות מכונת הפוליש. תוצאות הפוליש קריסטל שומרת על הריצוף לזמן רב יחסית.

חשוב לדעת: 

  • לאחר תהליך הפוליש, יש להימנע משמוש באקונומיקה.
  • גם פעולת פוליש זו לא מתאימה למרצפות מסוג גרניט-פורצלן.

פוליש סילר

פעולת פוליש סילר לרצפה עם מכונת פוליש, המכונה מחדירה במהירות גבוהה וביסודיות את החומר שנקרא "רובה". "רובה" הינו חומר איטום המונע היווצרות לכלוך ורטיבות בין הרצפות, ושומר על ניקיונן וחוזקן של המרצפות. תהליך זה מתאים לכל סוגי המרצפות.

חשוב לדעת:

  • יש לזכור, שכל רצפה עשויה מחומר גלם אחר. ולכן, יש להתאים לה את סוג הטיפול המתאים והמדויק ביותר עבורה.

על מנת לבצע את פעולת הפוליש, יש לחברת "עוז בת גלים" מכשיר פוליש לרצפה מדהים המושלם לניקוי באזורים בינוניים עד קשים. מכשיר הפוליש עונה על הצרכים התובעניים של מלונות, מסעדות, בתי ספר, קניונים, אולמות אירועים, אולמות תצוגה ועוד. המכשיר פשוט וידידותי למשתמש.

למכשיר הפוליש יש מערכת תפעול קלה יחד עם מברשות אוטומטיות. אחזקה קלה וחסכונית. מכונת פוליש מגיעה עם מיכל מים, מברשת ומחזיק כרית מגע, ודיסק יחיד מהיר כפול המציע בחירה ב: 175 סל"ד או 350 סל"ד.

מכשירי הפוליש נבנים באיכות גבוהה; הבסיס מאלומיניום, תיבת הילוכים משלושת, רעש מנוע נמוך, גלגלים אחוריים גדולים המקלים על ההובלה ויוצרים מכונה מאוזנת היטב.

אנו בעוז בת גלים נשמח לייעץ ולסייע לכם. מוזמנים לכתוב לנו, להתקשר 1-700-701-174 או פשוט לשלוח וואטסאפ.