ניקיון סביבת עבודה

עסקים, יזמים, קבלנים ואנשים העוסקים בניה ובתשתיות מבקשים לשמור על כלי העבודה שעלותם גבוהה, ומשמשים אותם לאורך זמן. לכן, יש חשיבות רבה לשמור ולהגן על כלי העבודה שלכם מפני אבק ופסולת. ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" עומד במשימה הזו.

בנייה ותשתיות

מנהלי בניין ובנייה בוחרים במכונות הניקיון של "עוז בת גלים", כדי לשמור ולסייע בשמירה על הכלים הגדולים והכלים הקטנים שמשרתים אותם בעבודה. שמירה על כלי העבודה, מסייעת ביעילות ובפרודוקטיביות כלי העבודה. ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" מסלק חומרי גלם מאתגרים ושונים בסביבות עבודה מגוונות, חלק בלתי נפרד מתהליך הבניה.

ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" מסייע לעסקי הבניה והתשתית. מכונות וציוד הניקוי המקצועי, מיועדים לתנאים קשים במיוחד, הם אמינים ועמידים ויש להם כל המאפיינים הדרושים להפעלה ועבודה בתנאים קשים במיוחד. "עוז בת גלים" מפנה לך דרך יעילה, בטוחה על מנת להתמודד עם המורכבויות שהעסק שלך דורש.

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ והצעות מחיר בהתאמה אישית.

אבק ופסולת בתהליכי בניה ותשתיות

אנו ב"עוז בת גלים" מציעים מגוון של מכונות טאטוא הגורפים סוגים שונים של פסולת. מדגמים המיועדים לגרוף אבק ועד לדגמים גדולים יותר המיועדים לעבודות קשות ואינטנסיביות באתרי עבודה מורכבים. המטאטים בעלי יכולות שונות. חלקם יכולים לטאטא עד 16.000 מ"ר לשעה. הם יכולים להיות מצוידים בהספק סוללה או גפ"מ.

ניקיון סופי של סביבת בניין

שואבים תעשייתיים מאפשרים לך לאסוף אבק ופסולת באופן שיטתי ועמוק, וכך סביבת העבודה הופכת לנקייה, בטוחה ללא אבק. הדגמים התעשייתיים מצוידים במסנן ניקוי עצמי "InfiniClean". מסנן רב עוצמה זה מאפשר למפעיל להשלים את כל תהליך הניקוי מבלי להזדקק לעצור ולנקות את הפילטר. שואבים אלו הם פתרון מושלם לקבלני בניין שרוצים להשאיר אתר נקי ומוכן למסירה.