מכונת שטיפת רצפות

מתקני קניות נקיים עוזרים לכם ליצור חוויות לקוחות נהדרות.

אזורי קניות ומסחר נקיים מזמינים יותר את הלקוחות כאשר מקומות המסחר יוצרים רושם נקי ובטוח. תהליכי הניקוי המאפשרים חוויה  נעימה ובטוחה מובילים להגדלת הוצאות הניקוי והחיטוי. "עוז בת גלים" יכולה לעזור לך בשמירה של מקומות המסחר כנקיים ובטוחים, ולעזור לך ליצור חוויה נהדרת שתאפשר חזרה של הלקוחות שוב ושוב.

פתרונות ניקיון למתחמי קניות ומסחר

שפר את הניקיון ושפר את תפוקת הצוות

בימים אלה, יותר מהימים בעבר, חוויה של ניקיון וחיטוי ברמה הטובה ביותר, תעזור להבטיח את הביטחון של הלקוחות ותאפשר ללקוחות לחזור לעסקים. "עוז בת גלים" מציעה למקומות המסחר והקמעונאות, עם היצע השירותים שלנו ותיק המוצרים הרחב שלנו, תוכלו לייעל את הניקיון ולהפחית את זמן ההשבתה באמצעות מכונות שטיפה שקטות ולא בולטות המאפשרות ניקוי בשעות היום. מכונות הניקיון שלנו מספקות ביצועים מעולים, ומשפרות את ניקיון המתקנים שלך תוך צמצום העבודה והמשאבים הנדרשים.

יתרונות מכונות ניקוי וציוד של "עוז בת גלים"

  • מכונות הניקוי והציוד של "עוז בת גלים" חסכוניות בצמצום צריכת המים, הכימיקלים ושעות העבודה.
  • ניקוי בשעות היום, בעיקר בימים אלה, נותן חווית ביטחון למבקרים ולעובדים. בימים שגרתיים ניקיון בשעות היום, מוזיל את עלות הניקיון.
  • מכונות הניקוי מצמצמות באופן משמעותי את ההשפעה הסביבתית.
  • ציוד הניקוי חסוך עבודה על ידי קרצוף רצפות וייבושן במעבר אחד בעזרת שואב אבק רטוב יבש.
  • אנו מגבירים את הבטיחות על ידי הפחתת הסיכון לפגיעה באמצעות: מזעור אדים כימיים, ומניעה של רצפות חלקות על מנת למנוע החלקות ונפילות.

שיפור הניקיון מעל 100 שנה

ציוד ניקוי הרצפה והמשטחים של החברות האירופאיות שחברת "עוז בת גלים" מייבאת, נועדו להפוך את המתקנים שלכם לתברואתיים יותר, ולתת לכם אפשרות לפרקטיקות של ניקיון, פרודוקטיביים יותר. פתרונות הניקוי הסביבתיים שלנו, משפרים את הניקיון עם שימוש מופחת בכימיקליים, ומגבירים משמעותית את נוחות הלקוחות והצוות. כיום, יותר מבעבר, פתרונות ניקוי מהירים ויעילים משפרים את מוניטין העסק.

"עוז בת גלים" מבקשת להיות חלק מהפתרונות שאתה זקוק. אנו מחויבים לספק לך שירות אמין ויעיל, על מנת שתתפנה לעשות את הדברים הטובים ביותר עבורך ועבור העסק שלך.

סופרמרקט - סופרמרקט נקי ובטוח

כדי לייצר את חווית הלקוח הטובה ביותר, המתקנים השונים בסופרמרקטים חייבים לספק רושם של היגיינה, חיטוי וביטחון. "עוז בת גלים" יכולה לעזור לכם על מנת לשפר את תהליכי הניקיון בסופרמרקט העמוס שלכם, ולהצליח לתת לכם פתרונות ניקוי מקצועיים לכל אזור בחנות. ממקומות מכירה, מקומות להכנת אוכל ועד אזורי חוץ וחניה.

מטבחים ומעדניות בסופרמרקט

במרכולים רבים יש מאפיות, דלפקי בשר ודוכני דגים. מקומות אלו שבהם מכינים סוגים שונים של אוכל, ומשרתים לקוחות רבים מדי יום, יש חשיבות גדולה מאד לשמור על סטנדרטים גבוהים מאד של היגיינה. ציוד מכונות הניקוי של "עוז בת גלים" מספקות עבורך ביצועים מעולים מבלי לוותר על יעילות ותפוקה. ציוד הניקוי מאפשר לך לשמור על רצפות מטבח נקיות, יבשות והעיקר, בטוחות ומוכנות לשימוש העובדים.

מתקני חוץ נקיים וחניה

בימים כתיקונם, ובעיקר בימים אלה, יש לשמור על ניקיון באזורים מחוץ לסופרמרקט, כדי להבטיח חוויה של ביטחון וניקיון ללקוחות ולעובדים. שמירה על איכות וניקיון של אזורי החוץ מסביב לסופרמרקט, מבטיח גם הקפדה והגנה על התשתיות החיצוניות. "עוז בת גלים" מספקת מגוון רחב של מכונות שירות מתקדמות, יעילות וחסכוניות לניקוי ותחזוקה שטחים באזורי החוץ השונים. 

חנויות קטנות ונקיות ומסבירות פנים

בימים כתיקונם וגם בימים אלה, החנויות הקטנות צריכות להיות נקיות, בטוחות ומסבירות פנים.  לכן, יש צורך לדאוג לניקיון רציף בשעות היום. "עוז בת גלים" יכולה לעזור לך לשמור על הניקיון והחיטוי בחנות, באמצעות פתרונות ניקוי ספציפיים לכל אזור, ובהתמודדות עם אתגרים שונים שעונים על צרכי הפנים והחוץ של הניקוי.

רצפות נקיות יותר

טכנולוגיות חדשניות ומתקדמות הופכות את תהליכי הניקוי לקלות ויעילות יותר. מכונות הניקוי חסכוניות במים, בכימיקלים ובזמן של כוח עבודה. מכונות הניקוי מייצרות סביבה נקייה ובטוחה עבור העובדים והלקוחות, ציוד הניקוי מבטיח מענה מקצועי ואיכותי לרמת היגיינה הטובה והמקצועית ביותר.

חנויות נוחות נקיות יותר

בימים כתיקונם, ובימים אלו יותר מבעבר, חנויות נוחות הן מקומות זמינים על מנת לקנות  מצרכים, חטיפים  ומשקאות. לכן חשוב מאד לשמור על סטנדרטים גבוהים של ניקיון וחיטוי. מכונות הניקוי והציוד המקצועי של "עוז בת גלים" יאפשר לשמור על עבודה פרודוקטיבית מול הלקוחות, שמירה מרבית על בטיחות העובדים והלקוחות, ושמירה קפדנית של חנויות נוחות נקיות, בטוחות לאורך כל שעות היממה.

מתקני חוץ נקיים יותר

הסביבה החיצונית של חנויות הנוחות מבטיחות הגנה על תשתיות החנות ,מבטיחות רושם טוב על הלקוחות, תוך כדי הבטחה לשמירה של ניקוי וחיטוי. הבטחה שמיועדת לביטחון הלקוחות והעובדים. כל פעולות הניקוי של טאטוא, שטיפה, קרצוף, פוליש, קיטורשאיבה במתקני החוץ, יאפשרו לך לשמור על תשתיות העסק, ישמרו על בטיחות המבקרים והעובדים ויסמנו עבור כל האנשים, שבעסק שלך שומרים על חיטוי והגיינה ברמה הטובה ביותר והבטוחה ביותר בימים אלה.

קניונים

מרכזי קניות משרתים מספר גדול של לקוחות ועובדים במהלך שעות היממה. יש אתגר גדול מאוד לשמור על פרקטיקות של ניקיון וחיטוי במרחבים ציבוריים שונים. בימים שגרתיים, ובימים אלו במיוחד, יש צורך לתת חווית ביטחון לאנשים המשתמשים בשירותי הקניון. 

"עוז בת גלים" נותנת מענה מקצועי של מכונות וציוד ניקוי מקצועי עבור המרחבים המגוונים בקניון; שטחים ציבוריים רחבים, חנויות בעלות מאפיינים ייחודים, אזורי הסעדה ואירוח, בתי קולנוע, ועוד. לכל אזור ייחודי והמורכבות הנלוות אליו, יש בידנו ציוד שמאפשר יעילות, פרודוקטיביות וחסכון בכימיקלים, בעלויות של מים ובעלויות של כוח אדם.

 

 

אזור חניה נקי יותר

כל פעולות הניקוי של טאטוא, קרצוף ושטיפה, שאיבה במתקני החוץ או מכונות קיטור, יאפשרו לך לשמור על תשתיות העסק, ישמרו על בטיחות המבקרים והעובדים ויסמנו עבור כל האנשים, שבעסק שלך שומרים על חיטוי והיגיינה ברמה הטובה ביותר והבטוחה ביותר בימים אלה.