מטאטא מכאני

צוות המומחים של "עוז בת גלים" נותן פתרונות ניקוי מדויקים, מקצועיים איכותיים וחסכוניים ביותר עבורך, עבור כל אתר עבודה או נקודה בשרשרת האספקה.

מחסנים, מרלוגי"ם, משטחי העמסה, הובלה ושינוע

לאחר שנבין את החומרים איתם אתם מתמודדים, נאבחן את סביבת העבודה ונבין מהם סוגי הפסולת שיש להסיר מהאתר, ולאחר מכן נוכל להציג בפנייך, ציוד ניקיון הטוב ביותר עבורך. המטרה המשותפת שלנו, היא יצירה של סביבת עבודה נקייה ובטוחה בכל שרשרת האספקה, שתאפשר לך לעמוד בלוחות הזמנים שהתחייבת מול לקוחות, באופן המקצועי והאופטימלי ביותר.

פתרונות ניקיון שרשרת לוגיסטיקה

ארבעה משתנים מרכזיים שיש לקחת בחשבון כאשר עוסקים בפתרונות ניקוי בשרשרת הלוגיסטיקה:

  • סביבות העבודה הן בעלות נפח תנועה רב.
  • הן עוסקות במגוון של פסולת וחומרי גלם שיש להסיר.
  • הפסולת מגיעה במצבי צבירה שונים (נוזל, מים, גרגרים, ועוד).
  • הפסולת נעה בין חומרים לא מסוכנים ועד חומרים מסוכנים ומזיקים ביותר.

משתנים אלו מחייבים התאמה מדויקת של ציוד הניקוי והכימיקלים, שנועדו לשמור על בטיחות העובדים, הלקוחות, עלייך ועל הסחורה שאמורה להגיע באופן האופטימלי ביותר ללקוחות. לכן, הצוותים בעלי הידע הרב והמתקדם ביותר, של "עוז בת גלים" הצליח לפתח רשת של ידע ומיומנות רחבה ביותר, על מנת לתת את הפתרונות האיכותיים, הפרודוקטיביים והחסכוניים ביותר. בנוסף, אנחנו זוכרים, שזמן ומהירות עושים את ההבדל בשורה התחתונה.

אנחנו מציעים מכונות שטיפה לרצפות בכל הגדלים, שעונות למגוון של גדלים בסביבות העבודה. מכונות שטיפה לרצפות, השואבות, מקרצפות ומייבשות, והכל במעבר אחד. מקרצפות לשימוש תעשייתי מצוידות במכלים בעלי קיבולת גדולה, תכונה שמסייעת לעבוד באופן ממושך. סוללות המסייעות לעבודה רציפה לאורך זמן, ומגבים רחבים המאפשרים שבילי ניקוי רחבים.

בנוסף, נוכל להציע עבורכם, מטאטאים, מכונות שטיפה בלחץ: גרניקים, קיטוריות, מכונות קיטור תעשייתיות, מכונות פוליש, ושואבי אבק תעשייתיים מקצועיים ומגוונים. כל מכונות הניקוי שלנו, קלות להפעלה, ניתנות לתמרון בסיבובים צרים, והופכות לאידיאליות לשימוש במעברים עם תנועה רבה. מכשירי השטיפה בלחץ שלנו, זמינים גם באופן נייד וגם כעמדות קבועות. גם ליישומים של מים קרים או חמים.

חלק מהשואבים שלנו הינם שואבי אבק מוגני פיצוץ. המשמעות היא שהם מצליחים לשאוב את כל החומרים המסוכנים כמו: סוכר, קמח, גרגרי קפה, אבק, נייר ועוד. מיומנות נוספת היא התמודדות עם פסולת מורכבת ושפכים שנעים בין חומרים לא מזיקים ומסוכנים מאד.

במקומות של העמסות ורמפות, אנו יכולים להציע את אחד ממגוון המטאטים שלנו, המאפשרים לנקות מפרצים באופן קל ובטוח. המטאטים שלנו, יכולים לעבוד בחללים חיצוניים ופנימיים, בחללים פנימיים הם מצוידים במנועים המונעים על ידי סוללות או גפ"מ. עבור משימות ניקיון בחלל החיצוני יש אפשרות של מנועי דיזל ובנזין. המטאטים יכולים לתת מענה לחניות, מחסנים, אזורי אריזה והעמסה ביעילות רבה ובזמן קצר. המטאטאים מאפשרים תוצאות מעולות באופן עקבי ושיטתי.

"עוז בת גלים" נותנת מענה גם לציי הרכב שלך. החל ממגוון של מכונות שטיפה לרכבים ועד מכונות שטיפה בלחץ, שיכולים לתת לעובדים, ללקוחות ולך, סביבת עבודה המתנהלת בסטנדרטים גבוהים ביותר.