מערכות שאיבה מרכזיות תעשייתיות

תיאור המוצר

כיום התעשיות מצוידות במערכות שונות של שאיבת אבק בגלל בעיות אבק המופיעות בסביבה התעשייתית.

יתרונות מערכות שאיבה מרכזיות תעשייתיות

במקרים רבים יש צורך בניקוי במהלך תהליך הייצור כדי להגן על המוצר, ובמקרים מסוימים מדובר בניקוי של מכונה או משטח מיוחד אחד בלבד ... תהא הסיבה אשר תהיה, מערכת השאיבה המרכזית נותנת את הפיתרון הטוב ביותר.

עם זאת, לקיים מערכת ושאיבה מרכזית תעשייתית טובה אינה משימה פשוטה, בגלל מגוון האבק וכמותו שיכולים להיות שונים מאוד בכל יישום.

צוות Ergox מספק מערכות שאיבה מותאמות אישית, שניתן להשתמש בהם בכל המגזרים: תעשיות מזון, קרטון, אריזה, פלסטיק ומתכות, חדרים נקיים, מעבדות, הדפסה תלת מימדית, משרפות פסולת, סדנאות פחחות לרכב, תעשיות עץ, טקסטיל, תרופות ורכב, סיד, מלט, טיח, זכוכית, דשנים וסוכר, וכו.

עבודה וייצור בסביבה בטוחה, נקייה ונקייה מאבק מהווים בסיס חיוני להבטחת בריאות העובדים ואיכות המוצר הסופי שלך. מערכת Ergox חזקה במיוחד. היא פותחה כדי להבטיח איכות גבוהה, וכתוצאה מכך מערכת עמידה וללא תחזוקה.

סביבת עבודה נקייה מניעה עובדים ומגבירה את התפוקה. המבחר הרחב של האביזרים מקל ומפשט את הניקוי של כל המשטחים או היישומים. בשל השאיבה העוצמתית ביותר שמייצרת מערכת השואב המרכזית של Ergox, אבק ולכלוך מוסרים ביסודיות במהלך כל מחזור אבק, ובכך מפחיתים מאוד את זמן הניקוי. יש דגש חזק על צריכת אנרגיה ויעילות לטווח הארוך.

כל מערכת ואקום מרכזית של Ergox מותאמת אישית ובכך מותאמת באופן מושלם לדרישות ולשימוש בחברה שלך. ארגוקס מספקת פתרון מותאם אישית לכל יישום ויישום.

לפרטים נוספים, ייעוץ או הצעת מחיר אתם מוזמנים לפנות אלינו. התקשרו עכשיו 1-700-701-174 ונשמח לעמוד לרשותכם.

מפרט טכני:

מק"ט117A