מכונות שטיפה בלחץ נמצאות כיום בשימוש נרחב ובמגוון רחב של תעשיות.

למכונות שטיפה בלחץ ישנן יתרונות רבים כמו האפשרות להסיר כתמים עקשניים במיוחד מבלי לפגוע בשלמות העצם, המכונה או המשטח שיש לנקות. הן מנקות במהירות שיא גם משטחים גדולים במיוחד וכמובן שגם מסייעות לבצע ניקיונות מורכבים מבלי להשתמש בחומרים רעילים או בחומרים מזהמים. במאמר שלפניכם נפרט אודות מספר ענפי תעשייה שעושים שימוש במכונות שטיפה בלחץ.

לקבלת פרטים נוספים על מכונות שטיפה בלחץ מוזמנים ליצור קשר ו\או להתקשר 1-700-701-174 עוד היום עם אנשי המקצוע המומחים של חברת עוז בת גלים 

מכונות שטיפה בלחץ בתעשיית הבנייה

מכונות שטיפה בלחץ נמצאות בשימוש נרחב בתעשיית הבניה, בעיקר במבנים חדשים או במבנים שעברו שיפוץ. לא אחת במסגרת עבודות הבנייה או השיפוצים, נותרים סוגים שונים של לכלוכים הדבוקים לרצפה, לתקרה, למשקופים ולקירות. את סוגי הלכלוכים הללו לא ניתן להסיר אלא באמצעים אגרסיביים. מכונות שטיפה מקצועיות יכולות לנטרל את כל המפגעים האסתטיים ולתרום למראה נקי, מצוחצח ומלא ברק. כמו כן מכונות אלו נמצאות בשימוש בתעשיית הבנייה כל אימת שישנו צורך לנקות ציוד כבד ורכבים משאריות מלט, בטון ועוד.

שטיפה בלחץ בתחום החקלאות

חקלאים רבים עושים שימוש יומיומי במכשירי שטיפה בלחץ, כאשר מכונות אלו משמשות בין היתר לניקוי יסודי של כלים חקלאיים כמו ניקוי טרקטורים משאריות של בוץ או חול. בנוסף לכך, הן נמצאות בשימוש על ידי בעלי רפתות, דירים ולולים כשבמקרים אלו, המכונות משמשות לשטיפת שאריות הצואה והפסולת במהירות וביעילות.

שטיפה של מכלים תעשייתיים

דוגמאות לשטיפה של מכלים תעשייתיים, הינן שטיפה באמצעות מכונות קיטור תעשייתיות או מכונות שטיפה בלחץ מים חמים של מכלים המיועדים לכימיקלים, מכלי ערבול מזון, קוסמטיקה, תרופות מסוגים שונים ועוד. במקרים רבים הניקיון של מכלי האחסון וכלי הקיבול הוא קריטי, שכן שאריות של חומרים במכל עשויות להוביל לזיהום התכולה החדשה. במהלך העשורים האחרונים נחשפנו למקרים רבים שבהם ניקוי לא יסודי של מכלי אחסון הוביל להשמדה של סחורה יקרה, שהייתה יכולה להיות בשימוש לו היו משכילים לנקות את המכלים עם מכונות איכותיות של שטיפה בלחץ.

קניונים ומבנים ציבוריים

במתחמי קניות ומסחר נעשה שימוש רב במכונות שטיפה בלחץ מים קרים וכם בלחץ מים חמים על מנת לנקות כניסות מפוארות של קניונים מפגעי נזקי מזג האוויר וזיהום האוויר כגון פיח רטיבות ועוד הגורם לשינוי הצבע המקורי של חיפוי הקיר החיצוני. ושימוש בשטיפה בלחץ מחזיר את הצבע והנראות ממש למקור.

קראו עוד על שימוש במכונות שטיפה לתעשיות ושווקים שונים.