תעשיית הזכוכית

ציוד הניקוי המקצועי של "עוז בת גלים" מוזיל עלויות, מגביר תפוקה ומשפר את הבטיחות בעבודה. 

בקווי הייצור של זכוכית משתמשים בכמויות רבות של אבקה. בכל קו יצור שיש בו אבק, יש לכלוך שיכול לפגוע בפרודוקטיביות של תהליך הייצור, ובביטחון ובבריאות העובדים. ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" מאפשר לחברות לשמור על קווי הייצור נקיים ובטוחים ולאסוף מצבורים גדולים של פסולת. באמצעות ציוד ניקוי מקצועי זה, אנו מנסים לשמור על האופטימיזציה של תהליך ייצור הזכוכיות.

עוז בת גלים משווקת ציוד ניקוי תעשייתי, למתן מענה עבור תעשיית הזכוכית עם שואבי אבק תעשייתיים, מכונות טיאוט ייחודיות, מכונות פוליש, מכונות שטיפה בלחץ קיטור, מכונות קיטור תעשייתיותמכונות קרצוף מגוונות, ואפילו שואבי אבק מרכזיים \ מערכת שאיבה מרכזית, המסוגלת לתת פתרון לכל אתגר ומורכבות בתהליך הייצור. ציוד הניקוי המקצועי של "עוז בת גלים" נועד לשמור על בטיחות העובדים, להפחית עלויות של מים, כימיקלים וזמן עבודה ולאפשר עבודה רציפה בקווי הייצור.

יתרונות עיקריים לניקוי באמצעות ציוד ניקוי תעשייתי

*חסכון באמצעות מחזור חומרי גלם!

  • סביבה בריאה ונקייה יותר.
  • ללא זמן השבתה של מכונות.
  • הקפדה יתרה על תהליך הייצור ושמירה על איכות המוצר.
  • בתהליכי הייצור של תעשיית הזכוכית נוצרת פסולת רבה.  
  • הפסולת היא במגוון של גדלים ומרקמים.

אנו בעוז בת גלים יכולים לסייע לך בציוד ניקוי מקצועי, שנועד לעזור וללכוד ביעילות ובבטחה, אבק דק, שברים של זכוכיות ופסולת נוספת שנוצרת במהלך הייצור. ניקוי יומיומי קבוע ועקבי, הכולל איסוף פסולת מקווי הייצור וההרכבה, מסייע במניעת נפילת חול, אבק מסוכן, ושברים של חלקיקי זכוכיות שיכולים ליצור זיהום באזורי העבודה, ומונע זיהום של המוצרים תוך הקפדה על בטיחות המפעיל וצוות העובדים.

טיפול במכונות

ציוד הניקוי המקצועי של "עוז בת גלים" מיועד לשמור על פעילות שוטפת של קווי הייצור שלך באופן בטוח, פרודוקטיבי ויעיל. השואבים התעשייתיים של "עוז בת גלים" יכולים לשמור על הציוד המקצועי שלכם שיעבוד באופן האופטימלי ביותר, ולמנוע תקלות והשבתות של הציוד החיוני. מסיבות אלה, הקפדה על ניקיון המכונות בקווי הייצור והסביבה בה הם פועלים חיונית לפעילות השוטפת. "עוז בת גלים" מציעה לך מגוון רחב ומקיף של פתרונות ניקוי, כולל מכונות קרצוף לרצפה, מטאטאים, שואבי אבק תעשייתיים, מערכות אבק מרכזיות, וחומרי ניקוי ייעודים, שנועדו כולם לסייע לך לשמור על פעילות שוטפת.

שמירה על בטיחות - הגנה על כל תהליך מפני האיומים הקטנים ביותר

בתהליך ייצור ועיבוד הזכוכיות נוצרת פסולת מורכבת ומאתגרת, הנוצרת  במהלך תהליך הייצור ומהווה סכנה בריאותית ובטיחותית. כאשר תוצרי הלוואי של תהליך הייצור נופלים על הרצפה, הם עלולים לגרום לתאונות, פיצוצים ושריפות. על מנת להגן על בטיחות ורווחת צוות העובדים. עוז בת גלים מציעה מגוון פתרונות לטיפול בחומרי גלם אלו, מגוון מכונות שטיפה וקרצוףמכונות שטיפה בלחץ מים חמים וקרים, ושואבי אבק (ATEX).

אבטחת איכות המוצר

"עוז בת גלים" הולכת איתכם יד ביד בכל תהליך הייצור. מתחילת התהליך ועד יצירת המוצר באיכות הגבוהה ביותר. "עוז בת גלים" מציעה לך מגוון של פתרונות המסייעים ללכוד ביעילות ובמהירות חלקיקי פסולת ואבק שנוצרים במהלך הייצור בקווי הייצור והאספקה. הפתרונות האיכותיים והייחודים של "עוז בת גלים" מסייעים במניעת אבק וזיהום באזורים השונים תוך שמירה והקפדה על בטיחות המפעיל ושאר העובדים. פתרונות הניקוי אותם אנו מציעים לך, מתאימים לתקני הסמכת GMP תוך שמירה על סטנדרט איכותי של מכלול המוצרים הסופיים שלך.

למידע נוסף מוזמנים ליצור איתנו קשר עד היום לקבלת ייעוץ אישי והצעת מחיר.