מכונת שטיפה רכובה

"עוז בת גלים" מייבאת ציוד הניקוי וחומרי הניקוי שמתמודדים עם האתגרים של סביבות ייצור כימיות, ממלאים תפקיד חשוב בבטיחות וביעילות תהליכי הייצור.

בתהליכי ייצור הכימיקלים, ניקוי פרושו בטיחות, יעילות וחיסכון. המוצרים ש"עוז בת גלים" מציעה עבור התעשייה הכימית עומדים בדרישות הבטחון והבטיחות הטובים ביותר. אנו מציעים מערכות שאיבה מרכזיות בעלות מגנון בטיחותי של ATEX ומסוע פנאומטי, שיכולים לספק כל צורך בטיחותי באמצעות תהליכי הניקיון בענף הייצור הכימי.

יתרונות:

 • סביבה בריאה יותר.
 • סביבה נקייה יותר.
 • סביבה בטוחה יותר עבור העובדים.
 • הקפדה יתרה על תהליך הייצור ושמירה על איכות המוצר.
 • חסכון באמצעות מחזור חומרי גלם.
 • ללא השבתה של מכונות הייצור.

קווי יצור של צבעים

"עוז בת גלים" מייבאת ציוד ניקוי מקצועי וכימיקלים ייעודים, שעונים על הצורך לשמור סביבה בטוחה עבור העובדים והלקוחות, וכן, לשמור על איכות המוצר ברמה הגבוהה ביותר, ומספקת עבורך שואבים תעשייתיים חשמליים עם אוויר דחוס, עם מנגנון ATEX למניעת פיצוץ, שיכול לפעול בנוכחות חומרים אלה ללא סיכון למנוע להצתה בסביבת העבודה.

מכונות מוסמכות ATEX לאבק נפץ ל"עוז בת גלים" יש מגוון רחב של  שואבי אבק תעשייתיים בעלי מנגנון מונע פיצוץ של ATEX, שואבי אבק בעלי עוצמה אלו, מתמודדים מול חומרי גלם וניקוי המסועים הפנאומטיים. יש אפשרות להשתמש במערכות שאיבה מרכזיות, שעומדות מול תקני הבטיחות המחמירים ביותר.

הדרך לנקות את הרצפות בסיסית קווי יצור של צביעה - בתהליך ייצור ושימוש בצבע, מתפזרים חומרים שונים בריכוזים גבוהים בסביבת העבודה. למשל, טיפות זעירות המכונות אירוסלים. טיפות אלה נמצאות על הריצפה, ובמידה והטיפות לא נאספות מהקרקע, טיפות אלה מסוכנות לבריאות ולבטיחות המפעילים והלקוחות. "עוז בת גלים" מציעה לך ציוד ניקוי מקצועי שמטרתו לנקות את הרצפות באופן שיטתי וקפדני על ידי מכונות שטיפה, מכונות פוליש, מכונות שטיפה בלחץ ומקרצפות וכן מטאטאים, המפנים את האבק בתוך ומחוץ לסביבת היצור. בנוסף, יש צורך בציוד ניקוי שמצויד במערכות בקרה אוטומטיות המפחיתות פליטות. "עוז בת גלים" יכולה להציע לך מסועים פנאוטמטיים המצוידים במסננים המונעים לחלוטין פליטות מזהמות ומסוכנות לעובדים ולתהליכי הייצור.

יכולות נוספות:

 • העברת גרגרים למכונת ההזרקה "עוז בת גלים" מספקת מסועים פנאומטיים לכל אזור ייצור ההזרקה. המסוע הפנאומטי מסוגל להעביר את הגרגרים מכל כלי איחסון; משקים, חביות, ממגורות למכבש ולאחר מכן אל מכבש ההזרקה. המסוע מווסת את עצמו, ובעל יכולות לעצור כשהמכלים מלאים.
 • אוספים באופן עקבי פסולת ושמן פלסטיק מכבש ההזרקה במהלך מחזורי העבודה על מנת לאפשר לקווי הייצור לעבוד ללא תקלות ולהגביר את התפוקה. המסועים של "עוז בת גלים" יכולים לאסוף את השמן תוך כדי עבודה על ידי מפעיל המכונה. השואבים ממזערים את הפסקות העבודה ומגבירים את התפוקה.
 • ניקוי מכונות חיתוך ניקוי מכונות החיתוך מפסולת כמו אבק ושבבים הנשארים על קווי היצור של מכונות החיתוך. "עוז בת גלים" מציעה  שימוש בשואבים בעלי עוצמה המנים את מכונת החיתוך וסביבת העבודה במהירות ובקלות.  במידה ומשתמשים במערכת שאיבה מרכזית, שבבי הפלסטיק או האלומיניום או כל חומר גלם אחר, נאסף ברציפות לשואב בעל המסנן האוטומטי. במידה ויש צורך, ניתן לפרוק בקלות את החומרים מהשואב ללא צורך בהפסקת העבודה בקווי הייצור.
 • דשנים "מיקרו – אבק" של דשן בזמן עיבוד ואריזה חומרי הדשן משמשים בדרך כלל עבור צמחי בית או לחקלאות. הדשנים עלולים להזיק לבני האדם כאשר מתרחש מגע או כאשר בני האדם שואפים את האדים שנוצרים מהדשן. "עוז בת גלים" מייבאת שואבי אבק תעשייתיים המיועדים לאיסוף כל סוג של "מיקרו-אבק" דשן בזכות סינונים מוחלטים ומרובים. שואבים תעשייתיים אלו, תפקידם לנקות את סביבת העבודה, לשמור על בריאות העובדים ולהצליח לשמור על תפוקה מרבית של קו היצור.
 • PVC בעת התקנת PVC  יש צורך בשימוש של תהליכי בקרה אוטומטים על מנת למנוע ככל האפשר פליטות מסוכנות באתר העבודה. "עוז בת גלים" מספקת מסועים פנאומטיים המצוידים במסננים ייחודיים המונעים פליטות של חומרים מסוכנים ומאפשרת המשך עבודה בטוחה ופרודוקטיבית.
 •  חומרים נפיצים חברות העוסקות בחומרים נפיצים כמו: חומרים כימיים, גזים דליקים, אדים, אבק דליק ועוד. יודעות שריכוז גבוה של חומרים אלה עם אוויר ומקור הצתה עלול לגרום לפיצוץ. שואבי אבק תעשייתיים עם מנגנון ה- ATEX מוערכים היטב על ידי חברות העוסקות בחומרים מסוכנים מסוג זה. שואבים תעשייתיים ייחודים אלה עומדים בכל דרישות הבטיחות והבריאות שנועדו להפחית את הסיכון לתקלות ופיצוצים.

יתרונות שימוש בשואבי אבק ייחודים:

 • סביבה בריאה יותר.
 • סביבה נקייה יותר.
 • סביבה בטוחה יותר עבור העובדים.
 • הקפדה יתרה על תהליך הייצור ושמירה על איכות המוצר.
 • איסוף אבק נפיץ.

זכוכיות ציוד הניקוי המקצועי של "עוז בת גלים" מוזיל עלויות, מגביר תפוקה ומשפר את הבטיחות בעבודה. לייצר כוסות זכוכית שקופה בקווי הייצור של זכוכית משתמשים בכמויות רבות של אבקה. בכל קו יצור שיש בו אבק, יש לכלוך שיכול לפגוע בפרודוקטיביות של תהליך הייצור, ובביטחון ובבריאות העובדים. ציוד הניקוי של "עוז בת גלים" מאפשר לחברות לשמור על קווי הייצור נקיים ובטוחים ולאסוף מצבורים גדולים של פסולת. באמצעות ציוד ניקוי מקצועי זה, אנו מנסים לשמור על האופטימיזציה של תהליך ייצור הזכוכיות. ל"עוז בת גלים" יש ציוד ניקוי תעשייתי, שיכול לסייע לתעשיית הזכוכית עם שואבים תעשייתיים, מטאטאים ייחודים, מקרצפות מגוונות, ואפילו מערכת שאיבה מרכזית, המסוגלת לתת פתרון לכל אתגר ומורכבות בתהליך הייצור. ציוד הניקוי המקצועי של "עוז בת גלים" נועד לשמור על בטיחות העובדים, להפחית עלויות של מים, כימיקלים וזמן עבודה ולאפשר עבודה רציפה בקווי הייצור.