ניקיון וחיטוי בתעשיית הפארמה והתרופות

בתעשיית התרופות אי אפשר להתפשר על איכות ובטיחות המוצר. כמו בכל קווי הייצור יש למזער את הפסולת החומרית על מנת לעמוד באיכות המוצר וביעדים הכספיים. 

"עוז בת גלים" מספקת עבורך פתרונות המותאמים להבטחת הייצור בסטנדרטים גבוהים ביותר. תוך שמירה והגנה על צוות העובדים מסכנות בטיחותיות אפשרויות. אנו מציעים מגוון רחב של ציוד ניקוי מקצועי, שכל מטרתו להבטיח לך פעילות שוטפת של קווי הייצור, סטנדרטים איכותיים למוצר ללא התפשרות, וביטחון לצוות העובדים. 

תנאי ניקיון בפארמה

אפס זיהום, היגיינה מקסימאלית

גורם המפתח בכל הנוגע להיגיינה "בחדר נקי" הינו סילוק מוחלט של מזהמים על פני כל המשטחים עם שואבי סינון HEPA או ULPA או אפילו פתרונות מבוססי קיטור, בהתאם לאופי המזהמים הזקוקים לבקרה.

שואבי אבק

שמרו על מוצרים ואנשים

מערכות הגבלת האבק שלנו לממשקי API בעלי עוצמה גבוהה מתמודדות בבטחה עם אבק מסוכן שיכול להיווצר בתהליכי הייצור. שואבי האבק בעלי מערכות סינון ייחודיות, הן בעלות יחידות סינון בעלות עיכוב גבוה (עד ל- OEBS) שנועדו להגן על צוות העובדים והמוצרים. בנוסף, שואבי האבק מצוידים בממשקי API ו- HPAPI אשר נועדו להגן על צוות העובדים באתר העבודה, מפני זיהום אפשרי. ל"עוז בת גלים" יש מגוון של שואבים מקצועיים עם מספר רב של יישומים, והן זמינות במספר גרסאות. הן סטנדרטיות והן מותאמות אישיות במיוחד.

ניקיון ציוד ועבודה

הימנעו מזיהום על מנת להבטיח את רמת ההיגיינה הטובה והאיכותית ביותר

חברת "עוז בת גלים" מודעת לצרכי הניקיון והבטחון הייחודים והקרטים של תעשיית התרופות קיימים שואבים ייחודים שנועדו לניקוי מכונות העיבוד ולניקוי כללי באזור העבודה. שואב זה תואם GMP, הוא קל לניקוי ולחיטוי, והשלדה שלו בנויה באופן חלק, על מנת למנוע הצטברות לכלוך וסיכונים אחרים שיכולים לפגוע בהיגיינה. את השואבים הלו, אפשר להשיג עם שלדה עשויה מפלדה. השואבים מצוידים במסננים ייחודיים שנועדו לשאיבה של אבקות עדינות ודקות ולתוצרים רעילים מאד. שואבים ייחודים אלו, הם הפתרון המועדף ביותר של תעשיית התרופות לניקוי וחיטוי ויצירת סביבת העבודה.

לפרטים נוספים מוזמנים ליצור איתנו קשר, המומחים שלנו ישמחו לענות על כל שאלה וצורך.

שמור על שלמות המוצר וביצועי הציוד

שואבי האבק הם חלק בלתי נפרד מתהליך ייצור התרופות. קווי הייצור האוטומטים דורשים שאיבה מתמדת ומתמשכת על מנת  למנוע זיהום אבק בסביבת הייצור. שואבי האבק של "עוז בת גלים" מצוידים במסננים המאושרים על ידי HEPA או ULPA,  ונועדו לסייע בשמירה על תהליך ייצור בטוח, איכותי ויעיל. שואבי האבק זמינים בגרסאות נייחות או ניידות, כולל שואבים עמידים בפני פיצוץ ומותאמים לחדרים נקיים, תוך שמירה על תקני בטיחות מחמירים.

אריזה

על מנת לשפר את הפרודוקטיביות, למנוע השבתה של קווי הייצור ולשמור על איכות ובטיחות ברמה הגבוהה ביותר.אנו מציעים שואבים תעשייתיים המתוכננים במיוחד לכל יישומי האריזה, אשר נועדו למנוע הפרעות בתהליך החיתוך והגזירה כשהמכונה פועלת ברציפות.

שמירה על משטחים נקיים ממזהמים

שמירה על הסטנדרטים גבוהים ביותר של היגיינת הרצפה מונעת כניסה של לכלוך לאזורי הייצור שלך, והיא קריטית להבטחת איכות ובטיחות המוצר. מכונת שטיפה לרצפה מקרצפת באופן בטוח ופרודוקטיבי את המשטחים. הקרצוף נעשה במעבר אחד של ניקוי וייבוש, גם במקומות קטנים ועמוסים. מכונות השטיפה של "עוז בת גלים" מצוידות בטכנולוגיית Ecoflex המאפשרת גמישות ויעילות במינון כמות המים וחומרי הניקוי על סמך משימות הניקוי הנדרשות.

ציוד ושטיפת כלי רכב

מכונות השטיפה בלחץ כגון מכונות שטיפה בלחץ קיטור, מכונות קיטור תעשייתיות והגרניקים אותן אנו מציעים, יודעות לתחזק כל סוג של ציוד המשתמש במים חמים או קרים, ויכולות להתמודד עם האתגרים והסביבות הקשות ביותר. "עוז בת גלים" תתאים לך את מכונות השטיפה בלחץ, שיענו על הצרכים הייחודים של סביבת העבודה, כולל סביבות ייצור תרופות. מכשירי השטיפה בלחץ, אידיאליים לניקוי מכולות ופחים, ומשמשים בתהליכי ייצור, בשטיפת משאיות או כל כלי רכב אחרים העוסקים בהובלה.