שואבי אבק ומים הם ציוד ניקוי רב עוצמה. השואבים הללו, הם מצליחים לשאוב חומרים נוזליים ופסולת מוצקה. השואבים הללו, חזקים ואפקטיביים יותר, למשימות נוספות, הן בתוך הבית והן מחוצה לו.

אז קבלו 10 סיבות מדוע כדאי להשתמש בשואבים רטובים – יבשים של חברת "NILFISK":

 1. שאיבת נוזלים מתבצעת באותו אופן כמו שאיבת פסולת של לכלוך מוצק.
  בנוסף לשאיבת מוצקים, ניתן להשתמש בשואבים הייחודים, לשאוב נוזלים שונים, כמו: משקאות שנשפכו, צינורות דולפים, מים מג'אקוזי ואפילו הצפה.
 2. שואבים רטובים – יבשים הם השואבים היחידים למשימות פנים וחוץ. 
  שואב אבק היחיד שיתן להשתמש בו גם לחלקים חיצוניים בחצר, במדרגות, בשבילים, ובבית לניקיון רצפות, פרקט, שטיחים וכל משימת ניקיון.
 3. פתיחת סתימות ניקוז וכיורים.
  כולנו יודעים כמה החוויה של כיור סתום יכולה להיות קשה. עם פונקציית היניקה של השואב, אפשר לפתוח את הכיור בתוך שניות אחדות.
 4. לגרוף את העלים מהגינה.
  יש אפשרות להשתמש בשואב רטוב- יבש כדי לשאוב עלים מהגינה, מהמרפסת, מהשבילים באופן קל ומהיר.
 5. נקו את הארובות בתנורים.
  בתנורים הפועלים על עץ או פלט, פונקציית היניקה מקלה מאד על הסרת כל שאריות האפר הקר והפיח מהתנור ומהארובה. באופן המקל על השימוש החוזר של התנור.
 6. ניקוי ושאיבה לאחר סיום משימות מגוונות.
  שואבי אבק רטובים – יבשים יכולים להתמודד היטב עם לכלוך ופסולת מאתגרים כמו נסורת וטיח. זוהי דרך מהירה ויעילה לנקות כל סביבת עבודה.
 7. לנפח חפצים בקלות.
  שואבים רטובים – יבשים מאפשרים לנפח בקלות מזרני אוויר, בריכות שכשוך או כל דבר אחר בבית, באמצעות פונקציית היניקה.
 8. לנקות את פנים הרכב שלכם.
  ישנם מספר אביזרים בשואבים רטובים – יבשים שתוכננו במיוחד לשאיבה וניקוי של אבק ופסולת מגוונת ומאתגרת. לדוגמא: לוח המחוונים, השטיחים, המרווח בין מושבים וריפודים, תא המטען, המושבים, הדלתות ועוד.
 9. שואבים רטובים – יבשים לספות, מיטות, כורסאות ועוד.
  ניתן להשתמש בשואבים רטובים – יבשים כדי לשאוב את האבק (קרדית האבק ועוד) מהרהיטים וממשטחי הטקסטיל השונים שלכם, וכך לשמור על הבית שלכם מאלרגיות.
 10. שאיבת שיער של בעלי חיים ופסולת נוספת.
  למרות הקושי הידוע בשאיבת שיער של חיות מחמד. השואבים הרטובים – יבשים של חברת "NILFISK" מצליחים להתמודד באופן יעיל, מהיר ואיכותי, בשאיבת שיער של חיות המחמד ועוד.

לרכישה: שואבי אבק רטובים יבשים

עוד לא השתכנעתם? קבלו: המלצות לרכישת שואבים רטובים יבשים.